Menemen Klima Servisi

Menemen Klima Servisi, Menemen ve çevresi başta olmak üzere İzmir’in bütün bölgelerine profesyonel şekilde hizmet veren klima servislerinden bir tanesidir. İzmir servisi olarak yıllardır sektörde yer alan firmamız, kalitesi ve hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamayı başarmıştır. Klima bakımında veya klimalarda ortaya çıkan arızalar konusunda deneyimli olan ekiplerimiz, sonuç odaklı bir çalışma yürüterek en kısa sürede arızaları ortadan kaldırmaktadır. Uzmanlar tarafından destek almak isteyenler, güvenle firmamızı tercih edip klimaların bakım ve onarımını yaptırabilirler.

Klima arızaları sistemsel, montaj, çevresel ve kullanıcı hatalarına bağlı olarak görülür. Kullanıcı hatasına bağlı olan arızalar doğru uygulamalar ile servis çağırmadan düzeltilebilir. Bunun için de klimadaki sorunun anlaşılması ve kılavuza bakılarak doğru şekilde çalıştırılması gerekir.

Klima hiç çalışmıyorsa birkaç nokta kontrol edilerek, bağlantılarda sorun olup olmadığı anlaşılabilir. Elektrik, elektronik sistemlerden oluşan klimalar, bir güç kaynağına bağlı olmadan çalışamazlar. Bu sebeple sigortalar açık halde olmalıdır. Sigortalar kontrol edildikten sonra elektrik aksamına bakılmalıdır.

Menemen Klima Servisi

Klima kumanda ile açılmıyorsa, cihazın ön kapağı açılarak buradaki tuş ile klima çalıştırılabilir. Hala çalışmıyorsa cihazda daha büyük sorunlara neden olmamak için bir servis ile görüşmek gerekir.

Menemen klima servisi ile açılmayan klimalarınız ile ilgili profesyonel teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz. Tüm kombi teknolojileri hakkında eğitimli ve deneyimli olan ekiplerimiz, klimadaki arızayı kısa sürede ortadan kaldırarak yeniden sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Firmamız servis kalitesi ile İzmir’de tanınan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir servistir. Bu kadar çok kişi tarafından tercih edilmemizin sebebi kaliteli hizmet sunarken, aynı zamanda uygun fiyata bu işlemleri, gerçekleştirmemizdir.

Firmamız her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyat politikası izleyerek, daha düşük maliyet ile klima bakım ve onarımını yapmaktadır.

Menemen Klima Servisi olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için sunduğumuz hizmetlerden biri de garantili servistir. Garanti ile aynı arızanın tekrar etmesi halinde maddi kayıp yaşamadan klimanızı yeniden tamir ettirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.