Menemen ECA Servisi

ECA Servisi

Kombi arıza kodu, kombinin neden arıza moduna geçtiğini gösterir. Bu kolay giderilebilecek arızalar için size bir kolaylık sağlayabilir. Arıza kodunun ne anlama geldiğini öğrenmeniz, kombi üzerinde  uygulayabileceğiniz basit yöntemler hakkında da size bir fikir verir.  Bu kodların ne anlama geldiği kullanma kılavuzunda yazmıyorsa ECA’nın internet sitesine girerek bilgi alabilirsiniz.

Bunları gerçekleştirerek tekrar kombinizi sağlıklı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak ortaya çıkan arıza ne kadar küçük olursa olsun öncelikle bir kombi servisi ile görüşerek bilgi almak ve arızayı uzmanların yardımı ile gidermek daha doğrudur. Kombi bakım ücreti, yanlış yöntemlerin uygulanması ile kombide oluşacak hasardan çok daha ucuzdur.

Menemen ECA Servisi

İzmir ECA servisi ihtiyacınız için eğer kombiniz arızalı ise ilk olarak kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz. Burada verilen adımları takip ederek gerekli ayarları yapıp kombiyi yeniden çalışır hale getirebilirsiniz. Bu tip hatalar kombinin yanlış modda kullanılması, su basıncının yüksek veya alçak olması, gaz vanasının kapalı olması, su vanasının kapalı olmasına bağlı olarak çıktığında servis çağırılmasına gerek kalmaz.

Fakat bunun kolay ve elektrik bilgisi gerektirmeyen arızalar için olduğunu tekrar hatırlatmak gerekir. Elektrik, elektronik sistemlerde görülen arızalar için uzman kişilerden destek almak gerekir. Böylesi hem sağlığınız hem de kombinin farklı arızalar göstermemesi için şarttır.

Kombilerinizdeki arızayı zahmete girmeden ortadan kaldırmak için Menemen ECA servisi olarak sizlere uygun fiyata hizmet sunmaktayız. Uygun fiyatlı hizmetimiz ile ekonomik açıdan da kışı rahat geçirmenize yardımı olmayı amaçlamaktayız.

Menemen ECA Servis Telefonu

Menemen ECA kombi servisi hizmeti için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Menemen ECA servis numarası dışında web adresimizden de bize rahatlıkla ulaşarak arıza talebinizi iletebilirsiniz.

Menemen ECA kombi servisi, sizlere kaliteli hizmet vermek için 7/24 çalışmaktadır. İzmir’de günün tüm saatlerinde oluşacak kombi arızalarınız için bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz Menemen bölgesi ve çevre ilçeler başta olmak üzere İzmir geneline kombi servisi götürmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.