Menemen Bosch Servisi

Bosch servisi olarak öncelikle sizlerin yüksek kalitede bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız içinde servis önce planlama, hız; servis anında direkt arıza çözümü uygulamaları ve servis sonrası garanti gibi sizlere güvence verecek işleyişler yer almaktadır.

Ekiplerimiz servis işlemi sırasında anlık olarak merkezimizi bilgilendirirler. Bu sayede merkez tarafından yapılan işlemler takip edilerek kayıt altına alınır. Teknisyenlerimiz en ufak işlemlerin bile kaydını alır. Bu da servisten sonra bir sorun yaşadığınızda, bu sorun servisten kaynaklanıyorsa elinizde bir güvence olmasını sağlar.

Firmamız servisten sonra sunduğu garanti ile de sizlere farklı bir konuda daha güvence vermektedir. Ekiplerimizce yapılan uygulamalar ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir.

Menemen Bosch Servisi

Çamaşır makinesi tamiri yaptırmak, cihazın arıza vermemesi için gereklidir. Periyodik yapılan bakımlar ile büyük ölçekli, ciddi maliyetlere neden olabilecek arızaların önüne geçilebilir. Bu konuda işinde uzman firmalardan yardım almak daha doğrudur. Bu sayede hem kolayca hem de doğru işlemlerin uygulanması ile çamaşır makinesi bakımını yaptırabilirsiniz.

Bakım yapılmayan cihazlar zaman içinde bazı sorunlar gösterir. Bu sorunlar kullanıcı hatasından, çevresel faktörlerden ya da makinenin elektronik sisteminin arızalanması nedeni ile ortaya çıkar.

Çözümü için servis çağırmadan yapabileceğiniz işlemlerle sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Gereken işlemleri yaptıktan sonra cihaz hala çalışmıyorsa çamaşır makinesi tamiri için profesyonellerden destek almanız gerekir.

Menemen Bosch Servis Telefonu

Çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyorsa nedeni iki farklı yerde olabilir. Bunlardan ilki makineye kapasitesinden fazla çamaşır ile çalıştırmaktır. Bu durumda kapak kapanmayabilir. diğer bir nedeni ise kapağı tutan conta eskimiş ve işlevini yerine getirmiyor olabilir. Değiştirmek için kombi servisi çağırmanız gerekir.

Sorunun contada olduğuna eminseniz, servis çağırmadan da ürünün yenisi sipariş ederek kendiniz değişim yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz.

Firmamız güvenilir ve deneyimli personelleri sayesinde beyaz eşyanızdaki arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır Menemen Bosch beyaz eşya servisi numarası olan 0232 224 84 75 ‘i arayarak sağladığımız avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaptıktan sonra arıza kaydı oluşturarak en kısa sürede tüm arızalı ürünlerinizi tamir ettirebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir