Altus Servisi

Menemen Altus Servisi

İzmir’de beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmamız, sizlerin eksiksiz bir servis deneyimi yaşamanız için tüm önlemleri almaktadır. En kalteli servis araçları kullanarak, tamir ve bakım işlemlerini daha kolay şekilde yapıp, daha kesin sonuçlar elde etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için prensip haline getirdiğimiz konulardan biri de budur. Kendimizi sürekli yenileyerek, modern ve birinci sınıf ürünler ile bakım, onarım yapmaktayız. Aynı şekilde personellerimiz de gelişen teknolojiyi de takip ederek, yeni beyaz eşya sistemleri hakkında düzenli eğitim almaktadır. Bu, servis sırasında büyük bir avantajı da beraberinde getirmektedir.

Menemen Altus Servisi

Beyaz eşya servisi olarak sizlerden aldığımız şikayetlerin başında çamaşır makinelerinin su almaması problemi vardır. Bu sorun dönem dönem çoğu çamaşır makinesinde görülür. Çamaşır makinesi su almıyor ise beyaz servis çağırmadan da bazı yöntemler ile sorunu ortadan kaldırabilrisiniz. Ancak yine de belirtelim, beyaz eşya arızaları için işinde uzman kişilerden destek almak her zaman en doğru seçenektir.  Çamaşır makinesi su almıyorsa ilk olarak su kesilmiş mi ona bakmak gerekir. Aldığımız şikayetlerde su kesik olduğu için makinede arza olduğunu düşünen müşterilerimiz sayısı bir hayli fazladır. Bu nedenle ilk olarak vanaları kontrol etmenizde fayda olacaktır. Vana kapalıysa açarak makineyi tekar çalıştırmayı deneyin.

Menemen Altus Servis Telefonu

Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydını oluşturmasının ardından teknis ekiplerimiz donanımlı servis araçlarını da yanına alarak adresinize doğru yola çıkar. Adresinize ulaştıktan sonra beyaz eşyalardaki arızanın kaynağını tespit ederek bunların onarılması işlemine geçer. Onarılacak parçalar yerinde onarılır. Onarılmayacak parçalar ise yenisi değiştirlerek makie tekrar çalışır hale getirilir.

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web adresimizi inceleyebilirsiniz. İzmir Menemen’de Altus beyaz eşya servisi olarak 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde avantajlı bir şekilde beyaz eşyalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.