Menderes Protherm Servisi

Protherm Servisi

Menderes Protherm Kombi servisi olarak tecrübemiz sayesinde her işin altından büyük bir beceri ve kalite ile kalkmaktayız. En büyük artımız tecrübemizdir ve bu sayede karşılaşmadığımız arıza kalmadığından her probleme hızlı çözümler getirerek vaktinizi çalmadan kombilerinizi tamir etmekteyiz. Firmamız sizlerin memnun bir şekilde Menderes Protherm Servisi hizmeti almanız için kendine birçok prensip edinmiştir. Bunlardan bir tanesi zamanında servisin gelmesi ve tamir ve bakım için yapılması gerekenlerin bir an önce yapılmasıdır.

Menderes Protherm Servisi

Firmamızın İzmir’in her bölgesinde hazır halde bekleyen ekipleri vardır. Ekiplerimiz nereden ulaşılırsa ulaşılsın müşterilerimize kısa sürede ulaşmak için tüm arızaların çözümünde kullanılabilecek servis araçlarını da yanlarında hazır şekilde tutmaktadır. Bu servis araçları bütün işlemleri adresinde yapılmasına olanak veren, modern ve teknolojik servis araçlarıdır. Bunların en büyük avantajı kombinin yerinde tamirinin ve bakımının yapılmasını sağlayarak sizlere daha fazla zaman kazandırması ve işlemlerin taşınma gibi uygulamalar olmadan tamamlanabilmesidir.

Menderes Protherm Servis Telefonu

Menderes Protherm Servisi olarak önem verdiğimiz diğer bir konu, servis sonrasında “buraya bakmamışlar” “buradaki arıza çözülmemiş” şikayetleri almamaktır. Bu şikayetler iyi bir Menderes Protherm kombi servisi ile anlaşmayan kombi kullanıcılarından sık duyuduğumuz şikayetlerdendir. Özenli yapılmayan bakım çalışmalarında kombide görülen sorunlar tam olarak ortadan kalkmayacağı gibi, düzelmiş gibi görünen problemler de normalden daha kısa sürede yeniden ortaya çıkar. Firmamız bu gibi sorunları yaşamamanız için planlı bir şekilde kombinin her bölümünü özenerek temizler ve arızaları yerlerin tamamını onarır. Böylece kombinizde eksik ve onarılmayan hiçbir parça ve yer kalmaz. Böylece bir sonraki bakım tarihine kadar verimi düşmeden cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Firmamız bununla birlikte özenli planlı çalışması karşısında yine de sizlere garantili hizmet vermektedir. Her işimizi titizlikle yapmamıza rağmen sizlere sonrasında rahat etmeniz ve olası bir arızada elinizde belge olması için garantili hizmet vermekteyiz.

0232 224 84 75 İzmir Protherm kombi servisi telefonundan bize ulaşmanız halinde sunduğumuz garantili ve güvenilir bakım hizmetinden yararlanabilir, kombinizi kış mevsimi gelmeden bakıma alabilir arızaları tamir ettirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.