Menderes Maktek Servisi

Menderes Maktek servisi olarak kombiler hakkında bir takım ön bilgilendirme yapalım istedik. Bakım yapılmayan kombilerde ateşleme sorunu, kombinin devreye girmemesi, filtrelerin tıkanması, sıcak su alınamaması, koku ve ses gelmesi gibi gibi problemler görülür. Bu problemlerin her birinin kaynağı birbirinden ayrıdır ve ayrı şekilde kontrol edilmesi gerekir. Yapılacak kontroller dikkatli şekilde yapılmadığında sadece arızanın görünen yüzü onarılır ve ana kaynaktaki sorun devam eder. Menderes Maktek servisi hizmetlerimiz; sizlere en doğru bakım onarım hizmetini vermek olsa da kombi kullanıcısı olanların ve kombi sistemi hakkında tecrübesi olmayan kişilerin cihazlarda ki arızayı çözmeye çalışması bu nedenle doğru değildir. Anlık olarak var olan arıza tesadüfen çözülse bile kaynaktaki sıkıntı hala aynı yerinde kalacağı için bir süre sonra yine aynı problem yaşanır. Üstelik bu kez çıkan arıza, ilk baştaki arızaya göre daha maliyetli olabilir ve bir de kombiyi tamir etmek için yorulmuş ve zaman kaybetmiş olursunuz.

Menderes Maktek Servisi

Bu tip sorunlar karşısında Menderes Maktek kombi servisinden yardım almak kullanıcıların aklına gelecek ilk çözüm şekli olmalıdır. Kombi servisi yetkilileri ve teknisyenleri cihazdaki arızaların kaynağının tespitini ve tamiri yaparak uzun süre yeniden aynı kısmın arıza geçirmesini engeller. Bu ancak tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından yapılan işlemler sonucunda görülür.

İzmir’in tecrübeli teknisyenleri Menderes Maktek servisi olarak sizlere hizmet sunmak için bünyemizde görev almaktadır. Yoğuşmalı sistem kombiler, klasik kombiler, eski teknoloji kombiler ve yeni teknoloji kombiler konusunda bilgili olmaları, arızaların kaynağını belirlemede onlara yardımcı olmaktadır.

Menderes Maktek Servis Telefonu

İşlerini ciddiyetle yapmaları da Menderes Maktek servisinden alacağınız kaliteyi yükseltmekte ve kazanacağınız faydaları arttırmaktadır. Teknikerlerimiz çalışmalarını yaparken etrafı kirletmez. Kombi bakımında ve kombi tamirinde kullandıkları araç gereçleri düzenli şekilde kullanılır. Bakımda ve tamirde çıkan artıkları dağıtmaz ve kendileri toplar. Böylece servis bittikten sonra bir de servisin çıkardığı dağınıklığı temizlemek durumunda kalmazsınız.

İzmir Maktek Kombi servisi olarak sizin ve teknisyenlerimizin sağlığına önem veriyoruz. Bu nedenle pandemi döneminde tüm personellerimizin her işinde maske kullanmasını zorunlu hale getirdik. Evinize gelen ekiplerimiz işlem boyunca maskelerini çıkarmaz. Ayrıca hijyen kurallarına da dikkat eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir