Menderes Lambert Servisi

Kombiyi doğru yerde konumlandırmak önemlidir. Yanlış bir yere montelenen kombiler, dış etkenlerden fazlasıyla etkilenir ve zamanla arızalanır. Çıkan arızaların nedeni dış etkenler olduğundan tamir edilmesi durumunda bile tekrar aynı etkenlere maruz kalacağı için sürekli aynı yerden arızalanır. Sürekli bir noktanın arıza göstermesi başlangıçta tamir edilebilir olsa da sonrasında tamir edilemeyecek seviyeye gelir. Bir süre sonra o parça ya da kombinin o sistemi tamamen devre dışı kalır. Bu parça değişimleri ile ya da komple sistemin yenilenmesi ile mümkün olur. Bu maliyetli bir tablo oluşturur. Menderes Lambert Kombi servisi ücretinin ödenmesinin yanında bir de parçaların değişimi için parça ücreti ödemeniz gerekir. Bu sebeplerden dolayı yeni bir eve taşındıysanız ya da yeni bir kombi aldıysanız nereye konumlandırıldığına dikkat edin.

Menderes Lambert Servisi

Özellikle banyo gibi nemli ortamlarda kombi kurulumu yapılmışsa, nem dolayısı ile sürekli arızalanacak ve sürekli Menderes Lambert Servisi çağırmak durumunda kalacaksınız.

Bunları önlemek için kombi markasının sağladığı Menderes Lambert Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Servis ekipleri adresinizde kombinin konumunu değerlendirerek uygun görülürse yeni yerine kolayca taşıyacaktır. Bazı durumlarda taşıma işlemi yapılmadan da kombiyi korumak mümkün olabilir. Örneğin banyo kombiler için risklidir. Ancak banyonuz büyük ve duvarlarınızın kalitesi iyi olması kombinin yardımcı aparatlar ile kullanılmasına imkan verebilir. Bu ancak Menderes Lambert kombi servisi teknisyenlerinin banyoda yapacağı incelemeler sonucunda anlaşılır.

Menderes Lambert Servis Telefonu

Ekipler incelemenin ardından koruyucu kabin ile birlikte kombi kullanımına onay verebilir. Bu kabin kombiyi nemden ve sudan koruyacak özellikle olmalıdır. Bunu da Menderes Lambert Servisi yetkililerinden talep etmeniz halinde kolayca sahip olabilirsiniz. Yine servis aracılığı ile aldığınız kabinin montesini de ekiplere yaptırabilirsiniz.

Kombiler için diğer bir tehlikeli alan ise ocak yanlarıdır. Mutfakta bulunan kombiler yanıcı maddelerin zarar verebileceği kadar yakın mesafede olmamalıdır. Güvenliğiniz için kombinin yanıcılardan uzakta kurulması gerekir.

Firmamız İzmir Lambert servisi hizmetinde sizlerin kombi kabini alımı ve kombinin farklı bir yere kurulumunda yardımcı olmaktadır. 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde ekiplerimiz kombinin kurulumu ile ilgili bilgilendirmeyi size yapacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir