Menderes İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Kombi ateşleme yaptıktan sonra sönüyorsa bu bir arızaya işaret edebilir. Menderes İmmergas Servisi çağırmanız gerekir. Gelen ekipler ateşleme ünitesinde mi yoksa gaz valfinde mi sorun olduğunu kontrol ederek bunların onarımını yapacaktır. Onarılan parçalar yeniden yerine takılarak kombinin çalışması test edilecektir. Test işlemi sizlerin servis sonrasında her sorununuzun giderilmiş olmanız için mutlaka yapılması gereken bir konudur. Ölçüm değerleri istenen seviyelerde ise ancak o zaman servis tamamlanır ve kombi çalıştırılarak evden ayrılınır.

Menderes İmmergas Servisi

Ateşleme yapıp sönen kombilerde arızada ateşleme elektrotunda olabilir. Bu elektrotlar bakım yapılmadığında dış etkenlere de bağlı olarak üzerinde oksit toplar. Bu diğer tüm elektronik cihazlar için de geçerli olabilecek, zaman zaman elektrotlarda karşılaşılan sorunlardan biridir. Temizlenmesi ile sorun çözülür. Ancak elektronik parçalar olduğundan, bu konuda deneyimli kişiler tarafından yardım almanız daha doğrudur. İzmir’de yaşıyorsanız İzmir İmmergas Servisi telefonu olan 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak ateşleme ünitenizin kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Ateşleme yapıldıktan sonra sönen kombilerin arıza kaynaklarından bir tanesi de gaz dolaşımını sağlayan ve kombiye gaz veren valfin arızalanmasıdır. Bu valf arızalandığından anlık olarak gaz verir, bu sırada ateşleme de yapılırsa kombi çalışmaya başlar. Ancak arızalı olduğu için bu gaz kesik kesik geleceğinden kombi çalışmayı durdurur. Böyle bir durumda valfin değiştirilmesi gerekebilir. Menderes İmmergas Kombi Servisi ile görüşün ve incelemeler sonucunda ekiplerin tavsiyesine göre adımlar atın.

Menderes İmmergas Servis Telefonu

Elektronik kartı arızalanan cihazlarda da ateşleme sonrası sönme görülür. Bu kartın arızalanması durumunda onarılması gerekir. Onarılma ihtimali varsa kartın değişmesine gerek yoktur. Menderes İmmergas Kombi servisi ile görüştükten sonra gelen teknisyenler size kartın onarılıp onarılmayacağı hakkında bilgi verecektir.

Kombilerde genelde görülen arızalardan bir tanesi budur. Endişe etmenize gerek yoktur. Vakit kaybetmeden servis çağırmanız durumunda uygun ücrete tamir ettirmeniz mümkündür. Bizimle Menderes İmmergas Servisi 0232 224 84 75 ‘ten iletişime geçerek ateşleme sorununuza uygun fiyata çözüm bulabilirsiniz. Firmamız ateşleme sorunu dahil diğer bakım ve tamir işlemlerini 1 yıl garantili yapmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.