Menderes ECA Servisi

ECA Servisi

Kombilerin arıza çıkarmadan çalışması için yapılması gereken yıllık bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için bir Menderes ECA Servisi bulmanız yeterlidir ve bulacağınız Menderes ECA kombi servisinin hizmetinden memnun kaldığınızda sürekli anlaşarak yıllık bakım için anlaşmanız sizin açınızdan da işlerinizi kolaylaştıracaktır. İyi bir Menderes ECA kombi servisi bulduğunuzda, firma ya da kişilerle anlaşmanız durumunda belirli aralıklarla adresinize gelmesini sağladığınızda hem kombinizi sürekli olarak arızalardan koruyabilir, aynı zamanda enerji tasarrufunu sürekli hale getirebilir ve servis bulmak için zaman kaybetmeden kombi bakımlarınızı yaptırmış olursunuz.

Kombi bakımı yapılmayan cihazlarda kullanıcılar “kombi su kaçırıyor” gibi şikayetler ile servisleri arayabilmektedir. Kombiden su kaçıyorsa nedeninin belirlenmesi için tesisatın, kombi basıncının ve sirkülasyon pompasının kontrol edilmesi gerekir.

Menderes ECA Servisi

Tesisattaki sorunlar için Menderes ECA servisi ile görüşerek tesisatın daha doğru kurulmasını, varsa deforme yerlerinin onarılmasını, tıkanıklığın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Basınç yüksekse kombideki fazla suyu servisi aramadan da kendiniz boşaltabilirsiniz. Bunun için tahliye vanasını kullanabilirsiniz. Bar seviyesini bir buçuğa getirdiğinizde sorun çözülecektir.

Sirkülasyon pompasında sorun varsa bunun için muhakkak Menderes ECA kombi servisi ile iletişime geçerek arızayı onların gidermesini sağlamalısınız. Sirkülasyon pompası bakım yapılmadığında delinebilir, deforme olabilir. Bu durumda da su kaçaklarına neden olur.

Sirkülasyon pompası, diğer adıyla devir daim pompası kombi içindeki sistemlerin çalışmasını sağlayan elektronik anakarttan aldığı talimat ile kombideki suyu, kombi ve tesisat içinde dolaştırır. Arızalandığında bu görevini yerine getiremez ve su kaçaklarına neden olur.

Menderes ECA Servis Telefonu

Pompa delindiğinde ise delik yerden su akıtır. Bu gibi durumlarda pompanın onarılması için servis ekipleri gerekeni yapar. Değişmesi gerekiyorsa değişir. Piyasada sirkülasyon pompası üreten birkaç tane iyi marka vardır. Bunlardan birinin takılmasını Menderes ECA servisi ekiplerinden isteyebilir ve kaliteli malzeme seçimi yaparak kombiyi daha verimli kullanabilirsiniz.

İzmir’de kombiniz su kaçıyorsa, devim daim pompasında bir arıza olduğunu düşünüyorsanız İzmir ECA servis telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i arayarak servis için randevu alabilirsiniz. Gelen ekiplerimiz pompa ile birlikte diğer kombi parçalarını da inceleyerek var olan arızaları size bildirecek ve tamir işlemlerine başlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.