Menderes Baymak Servisi

Baymak Servisi

Elektronik cihazların tam performans vermesi için kurulumundan kullanım şekline kadar her şeyin belli bir standartta olması gerekir. Kurulumu yanlış yapılan, montajı eksik olan beyaz eşyalar çalışma esnasında sallanabilir buna bağlı olarak parçalar yerinden oynayabilir. Sorun sadece parçaların oynaması ile sınırlı kalmayabilir. Bu parçalar diğer mekanik sistemlerin de zarara uğramasına neden olabilir.

Örneğin kombi montajı özenilmeden yapıldığında bir süre sonra arıza göstermesi muhtemeldir. Bu can güvenliğiniz için de olumsuz şartların oluşmasına yol açar. Bunlardan en tehlikelisi gaz flexinin yanlış bağlanması veya tam bağlanamaması nedeni ile ortaya çıkacak gaz kaçaklarıdır. Menderes Baymak servisi olarak İzmir’de müşterilerimizin kombi bağlantılarını en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yeni kombi aldıysanız ya da eskisinin bağlantılarında bir problem olduğunu düşünüyorsanız bizi arayarak işinizi sağlama alabilirsiniz.

Menderes Baymak Servisi

Kombi montajı Menderes Baymak servisi uzmanları tarafından yapılmalıdır. Kombi konusunda tecrübeli olması montajı yapacak olan kişilere ciddi katkı sağlayacaktır. Kombi montajında ilk olarak kombinin altında yer alan gaz ve su bağlantıları yapılır. Gaz flex bağlantısının yapılmasının ardından gaz kaçağı olup olmadığı test edilir. Bu işlemler uzmanlar tarafından yapılmadığında görülebilecek arızalardan veya sorunlardan biri sıcak su bağlantısının ters yapılmasıdır. Bazı müşterilerimizde görülen “sıcak su musluğunu çevirdiğimde soğuk su geliyor” şikayetinin nedenlerinden biri de budur.

Menderes Baymak Servis Telefonu

Aynı şekilde sıcak su bağlantısı gibi kalorifer bağlantısı da yanlış yapılırsa petekler ısınmaz. Bu gibi durumlarda sorun kombide aransa da asıl sorun tesisattadır. Düzeltilmesi işlemi İzmir Baymak servisi tarafından yapılmalıdır.

İşinde uzman kişilerle çalışmanız bu gibi sıkıntıları yaşamanızı engeller. Kombiler en doğru alanlara en doğru şekilde montajlanarak bağlantıları düzgün ve emniyetli şekilde yapılır. İzmir’de senelerdir hizmet sunan Menderes Baymak servisimize 0232 224 84 75 ‘ arayarak kombi bakımınızı ve kombide var olan montaj hatalarının çözümünü sağlayabilirsiniz. Sadece telefon ile değil internet sitemizi ziyaret ederek buradan da arıza kayıt formu oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.