Konak Viessmann Servisi

Kış aylarında evinizde sıcak bir ortamda dinlenmek herkesin hayalidir. Sıcak bir evde film izlemek, yemek yemek, kitap okumak işten kalan zamanınızı keyifle geçirmenizi sağlayacak aktivitelerdir. Bu gibi keyifli aktiviteleri sıcak evinizde yapmak için kombinizin arızalı olmaması gerekir. Arızalı kombilerde bu hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğiniz gibi bir de kombi tamiri ile uğraşmanız gerekir. Konak Viessmann kombi servisi çağırarak kombide ne sorun varsa onları çözebilirsiniz. Bu herkesin yapması gereken, kombi hakkında bilgisi olmayıp da arıza sorunu yaşayanların yönelmesi gereken bir yoldur. Diğer türlü yapılacak olumsuz uygulamalar maddi ve sağlık açısından zarara uğramanıza sebebiyet verir.

Konak Viessmann Servisi

Kombinizde bir arıza var ve nedenini anlayamıyorsunuz. Böyle bir anda ilk olarak markanızın sağladığını Konak Viessmann servisi hizmetini değerlendirin. Telefon ile arayın ve yaşadığınız sorunları aktarın. Belki de basit bir sorun yaşıyorsunuz ve basit işlemler ile çözebileceğiniz bir arıza yaşıyorsunuz. Bunu telefonda alacağınız yönlendirmeler ile yapabilirsiniz. Bu şekilde servis çağırmak zorunda kalmazsınız. Servis ücreti ödemeden sorunlarınızı ortadan kaldırarak sıcak evinizde oturmaya devam edebilirsiniz.

Sizin de kolayca yapabileceğiniz, Konak Viessmann servisine ihtiyaç duymayacağınız kombi arızaları içinde basınç dengesizliklerini söyleyebiliriz. Basınçtaki dengesizlikler kombinin bir uyarı vererek arıza moduna girmesine neden olur. Arıza modundan çıkarmak için koddaki uyarıyı dikkate alarak bazı uygulamalar yapmanız gerekir.

Verilen kodda kombinin içinde su olmadığını söylüyorsa bu kombinizin basıncının olması gerekeniz aşağısında olduğu anlamına gelir. Bu sorun için İzmir Viessmann kombi servisi bulmanıza gerek yoktur. Vanayı biraz açmanız ve kombiye su ilave etmeniz halinde uyarı hatası gider ve kombiniz yeniden çalışır.

Konak Viessmann Servis Telefonu

Yalnız her sorun bu kadar basit çözülmeyebilir. Kombi parçaları yanmış, kırılmış ya da arızalanmış olabilir. Elektronik devrelerde kopukluklar ve bozulmuş devre elemanları olabilir. Bunları da sadece kombi mekaniği hakkında bilgili olan kişiler anlar.

İzmir içinde yaşıyorsanız ve Konak Viessmann kombiniz arıza kodu vermiş ise 0232 224 84 75 numaralı telefondan bizi arayın ve aldığınız arıza kodunu söyleyin. Yönlendirme ile çözülecek arıza kodları için arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir