Konak Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Kombi ısıtmıyor ise nereden kaynaklanan bir problem nedeni ile ısıtma işlemini yapamadığını anlamanız halinde kombi servisi çağırmadan da kombiyi çalışır hale getirebilirsiniz. Öncelikle yazımızda ne yapabileceğiniz hakkında birkaç fikir vermeden önce bunları uyguladıktan sonra sonuç alamadığınızda daha da ileriye gitmeden kombi servisi ile iletişime geçmenizi öneririz.

Kombiniz ısıtmıyor ve soğukta nasıl ısınacağınızı bilmiyorsunuz. Konak Vaillant Servisini arayarak Bir an önce kombinizi yaptırmak veya sorunu kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak bunu isterken kombiye zarar verecek uygulamalardan kaçınmanız gerekir. Kombiye zarar verdiğinizde belki de başlangıçta 5 dakikada uzmanlar aracılığı ile çözebileceğiniz bir hata çok daha vaktinizi alacak, daha büyük tamir çalışmaları yapılmasını gerektirecek arızalar olabilir.

Konak Vaillant Servisi

Kombiniz ısıtmadığında Konak Vaillant Servisi personelleri kombiye müdahale etmeden önce peteklerinize bakın. Peteklerinizi daha önceden temizlettiniz mi? Peteklerin temizliği yapıldı mı? Bu sorunların cevabı hayır ise arızanın burada olma ihtimali yüksektir. O nedenle kombiden önce ilk olarak peteklere bakın ve kendiniz halledebileceğiniz olumsuzlukları basit şekilde giderin.

Kombi ile petek arası çok uzunsa en yakın olana göre o petek daha az ısınır. Bu normaldir ve tüm sistemlerde görülür. Bu nedenle en sondaki veya kombiye en uzak bağlantılı olan peteğin ayarının en yakın olana göre daha fazla açılması gerekir. Kombiye yakın olan petek ısınıyor ve en uzak olan petek ısınmıyor ise sorun muhtemelen bundandır. Peteklerinizin yanında bulunan vandan ayarını açın. Kombinizi resetleyin ve derecesini de yarım saat için biraz daha fazla yükseltin. Sorununuz çözülmüş ise peteğin ısınmama nedeni kombiye olan mesafesidir.

Konak Vaillant Servis Telefonu

Eğer çok büyük bir evde ya da villa gibi birden fazla katlı yerde yaşıyorsanız iki kombi kullanmayı düşünebilirsiniz. Bazı markalarda bulunan kampanyalardan da yararlanarak uygun fiyata kombinizden iki tane alarak mesafeden kaynaklı ısınmama sorununu çözebilirsiniz.

Kombi modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız firmaların internet sitesinden satıştaki kombileri inceleyebilirsiniz. İzmir Vaillant Kombi servisi olarak 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde bizim araclılığımızla da istediğiniz soruları sorabilir ve alacağınız kombinin kurulumunu ekiplerimize yaptırabilirsiniz.

 

TIKLA ARA!