Konak Siemens Servisi

Evlerimizin temiz olması hepimiz isteriz. Eve döndüğümüzde bizi temiz bir evin karşılaması, dinlenmemiz için gereklidir. Kirli ve tozlu bir evde dinlenmek bir tarafa, insanı daha çok yoracak mental olarak olumsuz etkileyen birçok etken olacaktır. Evlerimizi temizlemede bize kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler, hemen her evde kullanılan elektrikli ev aletlerinden biridir. Hem halılarda hem de zeminde biriken tozları, dökülen maddeleri temizlemede bize ciddi avantaj sağlar. Özellikle güçlü elektrikli süpürgeler sadece yüzeysel değil, derinlemesine işleyen kirleri de çekerek içinde hapseder.

Konak Siemens Servisi

Direk olarak temizlik amaçlı kullanılan ürünlerden bir tanesi olan süpürgeler, bu nedenle kirlenmeye en fazla müsait ev aletlerinden biridir. Kir tutan parçalar zaman içinde tıkanır ya da kirlere bağlı olarak bozulur. Bozulma nedeni ile ilgili bir fikriniz yoksa doğrudan Konak Siemens servisine cihazı götürmek daha doğru bir davranış olacaktır. Olası elektrik kaçaklarında ya da motor arızalarında kendi can güvenliğiniz ve motorun tamamen bozulmaması için beyaz eşya servisi ekiplerinin cihazı kontrol etmesi gerekir.

Konak Siemens Servis Telefonu

Elektrik süpürgesini fişe taktınız ve çalışmadığını gördüğünüzde İzmir Konak Siemens servisini aramadan önce ilk olarak makinenin elektrik alıp almadığına bakın. Elektrik almadığından motor çalışmıyorsa bu sorun servis ile değil elektrikçi ile çözülmelidir. Elektrik almayan cihazlarda prizleri kontrol edin ve süpürgenin fişinin sağlam olduğuna emin olun. Fişte problem yoksa başka bir prizde deneyin hala açılmıyorsa o zaman servise götürebilirsiniz.

Diğer bir elektrikli süpürge arızası ise çalıştırılırken aniden kapanmasıdır. Bu şekilde kapanan süpürgeler hemen yeniden açılabiliyorsa sorun yok demektir. Anlık olarak motorun ısınmasına bağlı olarak süpürge kendini kapatmış olabilir. Ancak hemen açılmıyorsa bir süre bekleyin ve motorun soğumasına izin verin. Filtrelerin açık olup olmadığına beklerken bakabilirsiniz. Filtreler de açık ve süpürge hala çalışmıyorsa 0232 224 84 75 ‘i arayın. Sorun motorda olabilir. Motorun aşırı ısnmasının farklı sebepleri olabilir. İzmir Siemens Beyaz Eşya Servisinin bakması gerekir.