Konak Lambert Servisi

Kombi arıza kodu her marka ve modelde farklı numaralar ve harfler ile gösterilir. Konak Lambert servisi olarak uzmanlık alanımız gereği bu kodların tamamına oldukça hakim durumdayız. Bu kodlar aynı markanın ürettiği kombi modelleri için de kısmen benzer olsa da aynı arızalar farklı kodlarla gösterilebilmektedir.

Bu arızalar kombinin çalışmasını engeller. Örneğin kalorifer derecesinin yükselmesi durumunda kombi bu derecelerde çalışması sakıncalı olduğunu için çalışmayı durdurur ve bunu bir arıza kodu ile gösterir. Verilen arıza kodunda kalorifer derecesinin yükseldiği, kombi sıcaklığının arttığı, yüksek sıcaklık uyarısı gibi uyarılar gelir. Bunlar anlık gelişen arızalardır. Genelde kalorifer ısısı normal seviyelere düştüğünde cihaz yeniden çalışır.

Konak Lambert Servisi

Bazı durumlarda herhangi bir işlem yapmadan da sistem yeniden devreye girer. Ancak bazı kombi modellerinde reset atılması gerekir. Resetleme işleminde ilk kez atıldığında çalışmayabilir böyle bir durumda ikinci kere reset atılabilir. Kombi çalışmıyorsa ve aynı uyarıyı vermeye devam ediyorsa Konak Lambert Servisi bulmalı ve hata kodu çözümü için destek almalısınız.

Bu tür ısı yükselmeleri kalorifer için tehlike yaratır. Isının yükselmesinin ise birden fazla nedeni olmak ile birlikte en çok rastlanılan problem anakartın çalışmaya bağlı olarak yüksek ısılarda çalışmasıdır. Anakartta bir problem varsa bu yapılacak tamir işlemlerinde anlaşılır ve tamiri hemen orada yapılır.

Konak Lambert Servis Telefonu

Bu tür ani ısı yükselmelerinde kombide farklı arızalar da neden olabilir. Anlaşılması için cihaz sisteminin iyi bir şekilde incelenmesi gerekir. Bu incelemeler Konak Lambert servisi tarafından yapılmalı ve uzmanlar gerekli tüm uygulamaları yerine getirmelidir. Gelişigüzel bakım ve inceleme yapıldığında sorun sadece yüzeysel olarak çözülmüş olur. Ana kaynakta hala arıza olduğu için kombi bir süre sonra yeniden arızalanır.

Firmamız sizlere güvence vererek kombinizi kontrol ederek arızaların tespitini ve tamirini yapmaktadır. İzmir Lambert servisi telefon numarası olan 0232 224 84 75 ‘i aramanız ve adres bilginizi vermeniz halinde ekiplerimizin yönlendirilmesi yapılacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir