Konak kombi servisi

Konak kombi servisi  ekibimiz her marka kombi hakkında yeterli bilgi ve birikime sahiptir. Teknisyenlerimiz hem eski hem de yeni teknoloji ile üretilen kombilerde uzmandır. Bu, uzun yıllardır kombi servisinde görev yapmalarının bir sonucudur. Ayrıca ekiplerimiz ve firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurmayı amaç haline getirmiştir.

Bakım ve onarımda kullandığımız ekipmanlar, modern ekipmanlardır. Bu sayede yapılacak ölçümlerde en doğru sonucu olarak, sonuç odakları işlemler yapmaktayız. Bununla beraber ekiplerimiz de yeni teknolojiler hakkında eğitim alarak, kusursuz şekilde servis hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Konak kombi servisi  ile açılmayan, sesli çalışan, ısıtmayan, çok fazla gaz harcayan kombilerinizi onarabilirsiniz. Bu sayede yüksek performans ile kombinizi kullanarak enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. İzmir servisi hizmeti ile piyasada kendini kanıtlayan firmamız, kombi modelleri hakkında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde en hızlı şekilde arızaları ortadan kaldırmaktadır.

Bizimle çalışmak için telefon numaralarımzıdan arayarak arıza kaydı bırakmanız yeterli. Arıza kaydının alınması ile size ne yakın ekiplerimiz kısa sürede adresine gelerek servis işlemlerine başlayacaktır.

Konak kombi servisi

Konak kombi servisi  güvenle tercih edebileceğiniz servislerden biridir. Firmamızın kurumsal yapıda sunduğu hizmet ile hiçbir şekilde zahmete girmeden kombi bakım ve onarımı yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı yaptırarak cihaz ömrünü ciddi şekilde uzatabilirsiniz. Özellikle kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirmek için zaman kaybetmeden kombi bakımı yaptırmak, büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Müşteri memnuniyetini aldığı her işte sağlamayı amaçlayan teknisyenlerimiz, eksiksiz hizmet vermek için gereken tüm uygulamaları yaparak ve önlemleri almaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu doğrultuda serviste ve servis sonrası hizmette de sizlerin mağdur olmaması için garanti güvencesi vermekteyiz.

Garanti ile aynı sorunu tekrar yaşamanız halinde maddi açıdan zarara uğramazsınız. Garanti süresi içinde ise ekiplerimiz ücretsiz şekilde, tekrar bakım ve onarımı yaparak kombinizi teslim etmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.