Konak Ferroli Servisi

Ferroli Servis

Kombi arızalarını gidermenin en garanti yolu her daim Konak Ferroli servisi çağırmak ve cihazı uzman ellere bırakmaktır. Her işin ustası ayrı olduğu gibi kombi bakım ve kombi tamirinin de ustaları ayrıdır ve arızaları onların çözmesi gerekir. Sorunları anlık olarak ortadan kaldırmak geçici bir çözümdür. Bilinçsiz ve tesadüfen ortadan kalkan kombideki sorunlar, kısa bir süre içinde yeniden ve daha güçlü şekilde ortaya çıkacaktır. O nedenle kombinin çalışması için tüm ayarlamaları yaptıysanız, gaz, elektrik ve su bağlantıları sağlam ve açıksa, su basıncını ayarlamışsanız geriye kalan sorunlar için Konak Ferroli servisini arayıp, kombinizin tamirini yaptırmalısınız. Böylesi hem kendi sağlığınız için faydalı hem de zaman açısından daha kazançlıdır.

Konak Ferroli Servisi

Kombi Arızalarını genel olarak sıralayacak olursak; kombi ses yapıyor, kombi su kaçırıyor, sıcak su açıldığında petekler de ısınıyor, petekler ısınmıyor, peteklerin yarısı ısınıp yarısı ısınmıyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi çalışıyor ama ısıtmıyor gibi şikayetler sıralanabilir.

Peteklerin ısınmamasının nedeni genel olarak kirdir. Kirlenen petekler ve petek tesisatı sıcak suyun peteklere ulaşmasını ve içinde dolaşmasını önler. Bu da peteklerin ısınmamasına neden olur. Kendiniz kullanma kılavuzuna bakarak petek girişindeki filtreleri silebilirsiniz. Bu kirler aynı zamanda peteklerin yarısının ısınıp yarısının ısınmamasına da neden olur.

Konak Ferroli Servis Telefonu

Kombi su kaçırıyorsa vana bozulmuş olabilir, kombide fazla su kalmış olabilir ya da depo delinmiş veya arızalanmış olabilir. Vana açık kalmışsa kapatın, kombide fazla su varsa kombinin havasını alın. Kombiyi resetleyin ve çalıştırın muhtemelen sorununuz problem buralardaysa çözülecektir. Depoda sıkıntı varsa teknik servis talep edin.

Kombinin ses yapması ise bakımlar ile giderilir. Bakım uygulamalarında ses çıkmasına neden olacak sıkıntılar giderilir. Güvenilir ve profesyonel bir bakım ve izmir ferroli kombi tamircisi ile çalışmak için yapmanız gereken tek şey 0232 224 84 75 telefon numarasını arayarak Konak Ferroli servisi talep etmek. Sonrasında arkadaşlarımız gerekli işlemleri hayata geçirecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.