Konak ECA Servisi

ECA Servisi

Konak ECA Servis hizmeti almadan önce probleminizin ne olduğunu kendiniz keşfetmeye çalışmalısınız. Kombi su kaçırıyor ise muhtemelen içine çok fazla su verilmiştir. Kısa süre önce kombinin basıncını ayarlamak için kombiye su bastıysanız ayarı biraz kaçırmış olabilirsiniz. Basınç göstergesini takip edin ve eğer yüksekse basıncı düşürün. Basınç dışında kombi tesisatında problemler olabilir. Örneğinin tesisatın bağlantıları iyi yapılmamış ise basınçlı ve yoğun gelen su buralardan sızar. Sızmayı önlemek için bağlantıların yeniden yapılması ve yerine tam oturtulması gerekir. Eğer bağlantıların girişinde bir sorun varsa, su akmaması için yardımcı araçlar kullanılarak su kaçaklarının dışarı çıkması önlenebilir. Bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Bu malzemeleri satan bir dükkandan gerekli araçları satın alarak, bağlantı yerlerine uygulayabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Konak ECA servisi de çağırabilirsiniz.

Konak ECA Servisi

Kombiden su akıyorsa genleşme tankı delinmiş olabilir. Depo delindiğinde su akıtır ve bu da kombiden dışarı çıkar. Deponun delinmesi aynı zamanda cihazın verimli çalışmasını da engeller. Çok fazla su kaçırıyorsa kombinin elektronik devrelerini de bozar. Depolarda oluşan aşınma da aynı soruna neden olur. Konak ECA servis bulmalı ve uzman kişilerle deponuzu onarmanız gerekir.  Depo yapılacak işlemler ile delik yerleri kapanabiliyorsa kapatılır. Kapanamıyorsa yeni bir tank konulur.

En fazla görülen, müşterilerimizden aldığımız taleplerin arasında en fazla karşılaştığımız sorun vanalardır. Vanalar uzun süreler kullanılabilen ancak bir süre sonra arızalanan ürünlerdir. Paslanma, yuvasına oturmama, açma – kapama işlemlerinde kırılması ya da tam olarak vananın açıldıktan sonra kapatılmaması da su kaçlarına neden olur.

Konak ECA Servis Telefonu

Bunlar çoğunlukla kombinin çalışmasını engellemez. Kombi rutin hali ile çalışmaya devam eder. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi kombinin içinden kaynaklanan su kaçakları elektronik devreler ile temas ederse bunları da bozar. Bu nedenle su kaçağının nereden kaynaklandığını bilmiyorsanız İzmir Konak ECA Servis 0232 224 84 75 numaralı telefonu arayın. Ekiplerimiz hem tesisatı ve vanayı hem de kombi deposunu inceleyerek var olan problemleri hemen çözerek kombinizi yeniden güvenilir çalışacak şekilde teslim edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.