Konak Buderus Servisi

Buderus Servisi

Petekler hiç ısınmadığında veya yaktığınız derecenin çok altında çalıştığında boş yere doğal gaz yakmış olursunuz. Fazladan doğal gaz yakmanız nedeni ile enerjiden zarar edersiniz. Bununla birlikte fazla gaz tüketimi olmasına rağmen yine evinizi istediğiniz gibi ısıtmamış olursunuz. Böyle bir durum her koşulda alehizedir ve her sonuçta zarar görmenize neden olur.

Cebinizin çok fazla zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Markanız adına hizmet veren izmir buderus servisi ile belli aralıklar ile kombi, baca ve petek temizliğinizi yaptırarak sorunları daha çıkmadan temizleyebilirsiniz.

Konak Buderus Servisi

Bir diğer ihtimal ise kombi çıkışında ya da petek girişinde sıcak su dolaşımını engelleyebilecek pislikler, kir ve kireçtir. Bunu kontrol etmek için kullanma kılavuzunu alın ve kombi bağlantılar ile birlikte peteklerin bağlantılarını gösteren sayfadaki yönergeleri takip ederek bu boruları acele etmeden sökün. Sökerken borunun altına kirli suyun akması ihtimaline karşın önlem için boş bir kova ya da kap yerleştirin. Hatları açtıktan sonra içine bakın. İnce bir çubuk ile göremediğiniz noktaları da tıkanıklık var mı diye kontrol edebilirsiniz. Tıkanıklık varsa bunlara neden olan parçaları çıkartın. Parçaları çıkartırken dikkatli olun. Boruya zarar vermemeye çalışın. Temizlemek için çok sert cisimler kullanmayın.

Konak Buderus Servis Telefonu

Aynı işlemi peteklere giden hatlar için de yapın. Kullanma kılavuzunda peteğin yanındaki filtreyi nasıl çıkaracağınız yazmaktadır. Kombinizi aldığınızda bu kılavuz size verilir. Bu nedenle, sonradan lazım olabileceği için verilen kılavuzu kaybetmemeye çalışın. İyi bir yerde saklayın. Eğer kılavuzu kaybederseniz müşteri hizmetlerini arayın. Onlar bir konak buderus servisi göndererek hem sorununuzu çözmenize yardımcı olur hem de yeni bir kullanma kılavuzu gönderir. Böylece sonraki dönemde bir problem yaşadığınızda o kılavuzu kullanabilirsiniz.

İzmir’de yaşayan müşterilerimiz bizi şu numaradan “0232 224 84 75” arayarak, izmir konak buderus servisi talep edebilir ve yeni bir kullanma kılavuzu isteyebilir. Uzmanlarımız taleplerinizi yerine getirmek için hazırlık yaparak evinize kadar gelerek kombinizi tamir edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.