Konak Beko Servisi

Konak Beko Servisi

İzservis firması yıllardır Konak ilçesi dahil olmak üzere tüm İzmir halkına en kaliteli ve en uygun fiyatları çerçevesi altında beyaz eşya servisi hizmetini sağlamaktadır. Siz de Konak Beko Servisi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İzservis her türlü Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, buzdolabı, televizyon tamiri ve diğer elektronik cihazlara hizmet vermektedir. Firma olarak kendimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirmeye çalıştık. Siz değerli müşterilerimizin firmamızdan ve teknik servis hizmetimizden olan tüm beklentilerini sonuna kadar karşılamak için elimizden geleni ardımıza koymadık. Müşterilerimiz bizden bir şey rica ettiğinde en uygun şekilde yerine getirmesini bildik. Bu sayede İzmir’in en iyi ve en çok tercih edilen teknik servis firması olmayı başardık. Siz İzservis kalitesi ve güvencesi altında garantili Konak Beko Servisi ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Konak Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Günümüz ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğunda bir çamaşır makinesi arıza gösterdiğinde yenisini almak aile bütçesini büyük oranda zora sokabilir. Çamaşır makinesi fiyatlarında göz atarsanız dudak uçuklatan fiyatların söz konusu olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle çamaşır makineniz arıza gösterdiğinde yapabileceğiniz en mantıklı hareket kaliteli ve güvenli bir teknik servis hizmeti satın almak olacaktır. İzservis olarak sizlere en iyi şekilde Konak Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetini vereceğimizi iddia ediyoruz. Daha önce görmediğiniz ve İzservis firması dışında göremeyeceğiniz bir teknik servis hizmeti için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Firmamız müşterilerine olan ilgi ve alakası ile bu günlere kadar gelebilmiş ve ayakta durmuştur. En iyi şekilde hizmet vermek için gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, bu yönde kendini geliştirmiştir. Daha fazla vakit kaybetmeden Konak Beko Çamaşır Makinesi Servisi ayrıcalıklarından faydalanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden İzservis’i arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat açık bir şekilde sizi bekliyor olacaktır. Adınıza bir servis kaydı oluşturulduktan sonra mümkün olan en kısa sürede tecrübeli teknik servis personellerimiz arızalı çamaşır makinesinin bulunduğunu konuma gelecektir. Çamaşır makinesindeki sorun tespit edildikten sonra gerekli bakım, onarım ve tamirat işlemleri yerine getirilir. Son olarak kontrol işlemleri de tamamlandıktan sonra satın aldığınız ilk gün ki kadar yüksek performans gösteren bir çamaşır makinesine tekrardan kavuşursunuz.

Konak Beko Buzdolabı Servisi

Meyve ve sebzeler, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri kısacası her türlü yiyecek ve içeceği uzun süre taze ve sağlıklı tutmak için muhafaza eden buzdolapları, insan hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Buzdolapları sayesinde marketten satın aldığımız bir et, aylarca ve hatta bir yıl boyunca bile dolabımızda bozulmadan kalabiliyor. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi buzdolapları da zaman zaman arıza ortaya çıkarabilir. Konak Beko Buzdolabı Servisi desteği sunan İzservis firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Buzdolabınızda meydana gelen her türlü sorun için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabınızda meydana gelen soğutmama, kar yapma, donma yapma, kapak kilidi arızası gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Üstelik bunu yaparken piyasanın en makul fiyatlarına çalışıyoruz. Gerekli parça değişimi durumunda yalnızca parçanın değişim ücretini alıyoruz. İşçilik bedelini ise asla uçuk fiyatlar olarak talep etmiyoruz. Hakkımız olmayan hiçbir ücreti müşterilerimizden almak gerek firmamızın vizyonu gerek de insani duygularımıza yakışmayan bir davranışıtır. Konak Beko Buzdolabı Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 ile bizi arayın.