Konak Baymak Servisi

Soğuklar gelmeye başladı. Dışarıdayken sıcak bir eve dönmek daha önemli bir hale geldi. İşten veya dışarıdan döndüğünüzde evinizin arızalar ısınmaması ise kış mevsimi daha fazla hissetmenize neden olur. Sıcak bir ev bulmak gibi basit görünen bir isteğiniz havada kalır. Kombilerin arıza yapmadan tüm kış boyunca düzgün şekilde çalışması bu bakımdan önemlidir. Eğer kombinize zamanında gerekli bakımları yaptırırsanız arızaların görülme ihtimalini de en aza indirmiş olursunuz. Konak Baymak servisi uzmanları kış aylarında evinizi rahat bir biçimde ısıtmanız için cihazın her parçasını inceleyecektir. İncelenen parçalardan fonksiyonunu kaybeden varsa bu incelemelerde ortaya çıkacaktır. Servis ekipleri bu parçayı onardığında kışın buna bağlı olarak görülen arızalar da henüz işin başında kesilmiş olur.

Konak Baymak Servisi

Eviniz istediğiniz gibi ısınmıyorsa kombinizde bir sorun olma ihtimali yüksektir ve bu durum özellikle yüksek ısılarda bile ısınmayan evlerde çok daha maliyetli bir hal almaktadır. Birçok müşterimiz bize ulaştığında aldığı şikayetleri iletirken, ilk olarak kombiyi çok fazla yüksek derecede yaktıklarını ancak evin hala ısınmadığını bize söylemektedir. Çok yüksek derecelerde kombiyi çalıştırmak aynı şekilde doğal gazın da yüksek şekilde harcanması anlamına gelmektedir.

Bunları önlemek ise son derece basit ve maliyetsizdir. Sadece bakım yaptırmanız peteklerin ısınmaması sorununu, kombinin yüksek derecede bile ısıtmaması problemlerini, sıcak su almama sıkıntılarını tamamen ortadan kaldırır.

Konak Baymak Servis Telefonu

Kombiniz sürekli arıza yapıyorsa ilk olarak gelen İzmir Konak Baymak Servisi ekiplerine bu durumu bildirin. Ekipler kombiye baktıktan sonra parça değişimlerini yapmadan önce size kombinin durumu ile ilgili bilgi verecektir. Kombiniz çok eski ise yeni takılan parçalar da normale göre daha kısa ömürlü olur. Böyle bir durumda sürekli tamir yaptırmaktansa yeni bir kombi cihazı almak daha mantıklıdır. Kombi servisi teknikerleri bunun bilgisini yapacakları incelemelerden sonra size verecektir.

Kombinizi kontrol ettirmek ve varsa arızaların tamir işemlerini yaptırmak için izmir baymak servis telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i aramanız ve servis istemeniz yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir