Konak Ariston Kombi Servisi

Kombi Servisi denildiği zaman kullanıcılar artık daha fazla düşünmeye başladılar. Sebebi ise güvenilir kombi tamiri ya da bakımı yapan firmayı bulamamasıdır. Kombi servisi seçiminde bazı konulara dikkat edildiği zaman uygun fiyat ile kombi arıza çözümü gerçekleştirilebilmektedir. Genellikle kombiler arızalandığı zaman özellikle kış ayında soğuk olur evin içi ısınmaz düşüncesi ile aceleci davranılarak kombi servisi konusunda hata yapılabilmektedir. Bu konuda dikkatli davranarak yetkili servis konusunda hassas olmalıyız. Aksi halde size daha fazla maliyet çıkarılması söz konusu olabilir. Ariston bu konuda müşteri memnuniyetini düşünerek hareket etmektedir. Konak Ariston kombi servisi ile Konak ve yakın bölgelere servis desteği sunulmaktadır.

Servis Seçimine Dikkat Edin

Çalışma yetkisi bulunmayan kombi servisi adı altında kombi tamiri yapan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Evinize gelen kişinin mutlaka yetkili servis olduğu konusunda ikna olun. Kombi markaları genellikle bu konuda hassas davranmaktadır. Aristo da sadece kendi yetkili servislerini kullanmaktadır. Bu sayede müşteriler hem aradıkları hem de evlerine gelen kişilerin kim olduğu konusunda bilgi sahibi olurlar.

Konak Ariston Servisi

Konak Ariston kombi servisi birçok konuda müşterilerine hizmet vermektedir. Hem güvenli hem de kaliteli bir kombi servisi anlayışını bu markada bulabilirsiniz. Marka kombi bakımı konusunda birçok konuda hizmet vermektedir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Genel kombi bakımı
  • Kombiden sıcak su akışının sağlıklı yapılıp yapılmadığı
  • Peteklere sıcak suyun yeterli seviyede iletilip iletilmediği
  • Kombinin iç malzemelerinin genel temizliğinin yapılması

Bu gibi konular Konak Ariston kombi servisi tarafından verilen hizmetlerin başında gelmektedir.

Kombi Servis Ücreti

Kombi servis ücreti için net bir tutar belirtmek mümkün değildir. Bu konuda her servis kendi ücretini belirlemektedir. Ayrıca servis süresince yedek parça değişimleri gibi konular da servis ücreti konusunda etkili olmaktadır. Genellikle yedek parça ücretleri servis ücretlerine dahil değildir. Ariston markasında eğer evinize gelen servis yetkilileri kombinizde bir yedek parça değişimine karar verdi ise bu durumda sizinle ücret konusunu paylaşır. Eğer siz de bu ücreti kabul ederseniz yedek para değişimi uygulanır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir