Konak Arçelik Servisi

Konak Arçelik Servisi

İzservis olarak yıllardır verdiğimiz gibi en iyi şekilde Konak Arçelik Servisi hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İzmir’in Konak bölgesinde de faaliyetine devam eden İzservis, tüm İzmir için Arçelik marka beyaz eşya servisi, çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, kombi servisi, klima servisi gibi hizmetleri vermeye devam ediyor. İzservis olarak vizyonumuzu müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve onları yüzde yüz memnun etmek olarak belirledik. Bu vizyon sayesinde yıllardır bu sektöründen en iyisi olmaktan hiç vazgeçmedik. İzmir’in en çok tavsiye edilen ve en çok tercih edilen teknik servis firması olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek için yapılan işin ederi kadar ücret talep ediyoruz. Hiçbir şekilde yapılan işçiliğin hak etmediği bir ücreti siz kıymetli müşterilerimizden talep etmiyoruz. Siz de Konak Arçelik Servisi imkanlarımızdan yararlanmak ve kusursuz bir teknik servis deneyimini tatmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sizlere gerekli bilgileri vererek en kısa sürede bulunduğunuz adrese tecrübeli teknik servis ekibimizi yönlendirecektir.

Konak Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Konak Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden faydalanmak ister miydiniz? Her türlü arıza çıkartan, problem oluşturan, çamaşırları yıkamayan, sorunlu olan tüm çamaşır makinelerinin ihtiyacı olan bakım, onarım ve tamirat işlemlerini en kaliteli şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Çamaşır makineleri özellikle 21. yüzyılın en çok tercih edilen elektronik cihazlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. İnsanlar kıyafetlerini elleri ile leğende, derede ya da başka bir yerde yıkamak yerine teknolojinin bize verdiği bir başka güzellik olan çamaşır makinelerini kullanmayı tercih ediyor. Çamaşırları makineye doldurduktan sonra sadece tek bir tuşa basarak hepsini yıkama emri vermek özellikle geçmiş yılları görmüş geçirmiş kişiler için büyük bir kolaylık olmaktadır. Fakat ne yazık ki çamaşır makineleri bazı durumlarda arıza çıkarabiliyor. Bu arızalar teknik donanımsal nedenlerden ya da yanlış kullanımdan dolayı meydana gelebilir. Uzun ömürlü olarak üretilse de ömrünü tamamlayan bir çamaşır makinesinin arıza çıkarması oldukça normaldir. Ancak tabii ki de bir arıza çıkardı diye çamaşır makinesini çöpe atıp yenisini almayacağız. Konak Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti veren firmamız İzservis’i telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak İzmir’in en iyi teknik servis hizmetini alacağız. Firmamız ve tecrübeli çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duyacaklar.

Konak Arçelik Buzdolabı Servisi

Konak Arçelik Buzdolabı Servisi ile sizlerin buzdolaplarında meydana gelen her türlü arızayı ortadan kaldırıyoruz. Meyve ve sebzeleri, aynı zamanda et ve et ürünleri, süt ve süt ürünlerini uzun süre taze ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmemizi sağlayan buzdolapları günlük hayatta en çok kullandığımız elektronik cihazlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Buzdolabı bozulduğunda ya da herhangi bir arıza gösterdiğinde meyve, sebze, et, süt gibi ürünler çalışmayan buzdolabında bozulmaya mahkum bırakılır. Bu nedenle çok hızlı bir şekilde buzdolabında meydana gelen arızanın giderilmesi ve eski performansına geri döndürülmesi gerekir. İzservis olarak sağladığımız Konak Arçelik Buzdolabı Servisi için sizlere en kısa sürede hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz. Siz de İzmir’in en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı teknik servis ekibinden hizmet almak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayın.

Arçelik marka televizyon tamiri için de İzservis firmamıza telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA!