Konak Arçelik Kombi Servisi

Kombi arızaları ve bakımları oldukça önemli arızalar ve bakımlardır. Kombiler günlük hayat içerisinde birçok noktada hayatımızı kolaylaştırmaktadır. 1 günlük bir kombi arızası neticesinde güncel hayat içerisinde zorluklar yaşanabilmektedir. Bu sebeple Konak Arçelik Kombi Servisiolarak vermiş olduğumuz hizmetin önemini bilmekte ve bu doğrultuda sizlere hizmet vermekteyiz.

Konak Arçelik Kombi Servisi Garantili Bakım ve Onarım Hizmetleri

Konak Arçelik Kombi Servisiolarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin arkasındayız. Firmamız aracılığı ile yaptırmış olduğunuz tüm bakım ve onarım işlemlerine 1 yıl garanti vermekteyiz. Kombi tamiri sırasında parça değişimi sağlanması durumunda bu parçalar 1 yıl garantili olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bu süre zarfında bu parçalarda yaşamakta olduğunuz her hangi bir problemde ücretsiz olarak değişim veya onarım hizmeti verilmektedir. Firmamızın vermiş olduğu tamir hizmeti ile ilgili her hangi bir sorun yaşamanız durumunda ekiplerimiz mümkün olduğu en kısa süre içerisinde sizlere tekrar dönüş sağlamakta ve arızanızın giderilmesi süresinde bu durum bu şekilde takip edilmektedir.

Konak Arçelik Kombi Servisi Fiyatları

Konak Arçelik Kombi Servisi Fiyatları noktasında firmamız her zaman müşteri odaklı düşünmektedir. Parça değişimi, tamir ve bakım gibi işlemlere piyasa içerisindeki en cazip fiyatları sunmaktadır. Firmamız öncelik olarak her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alarak sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizi gerek vermiş olduğumuz hizmet ve gerek ise fiyatlandırma politikamız ile her zaman memnun etmek öncelikli ilkelerimiz arasında bulunmaktadır.

Firmamızdan almış olduğunuz her çeşit hizmeti kredi kartı ile taksitlendirmeniz mümkündür. Üstelik bu işlemlere her hangi bir fiyat farkı uygulanmamaktadır. Kışın yaklaşması ile birlikte genel olarak yapılacak olan kombi bakımlarına özel bir fiyatlandırma firmamız tarafından hazırlanmıştır. En kaliteli kombi bakımını en uygun fiyatlara firmamız aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Firmamız Konak ilçesinde hizmet vermekte olan en eski Arçelik kombi servisi olarak sizlere uzun bir süredir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Sizlerin teveccühü ve muhabbeti ile nice uzun yıllar en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmanın memnuniyetini yaşamayı arzu etmektedir.