Kemalpaşa Lambert Servisi

Lambert Servisi

Kombilerden yanık kokusu geliyorsa bu önemli bir arızaya işaret edebilir. Kokunun gelme nedeni elektronik sistemlerin arızalanması ve buradaki parçaların yanması nedeni ile ortaya çıkmış olabilir. Bu yanık kokusu genellikle rahatsız edici seviyede olur. Bu şekilde kombiyi kullanmak cihaza  zarar verir ve yanan parçaların diğer parçaların da yanmasına neden olabilecek olumsuzluklar göstermesine yol açabilir. Bunların Kemalpaşa Lambert kombi servisi veya kombi tamiri konusunda uzmanlığını ispatlamış kişiler tarafından kontrol edilmesi gerekir. Yanığın kaynağını belirledikten sonra elektronik bir parça yanmışsa bunun yerine yenisinin takılması veya mümkünse onarılması, eğer tıkanıklıktan veya kirden dolayı koku geliyorsa bu tıkanıklığın açılması gerekir. Gelecek teknisyenin bunları yapabilecek yetkinlikte olması şarttır.

İzmir Lambert Servisi
İzmir Lambert Servisi

Kemalpaşa Lambert Kombi Servisi

Firmamız kombi modeli fark etmeksizin her teknolojiden kombi cihazına hakim olan, tecrübeli isimler ile Kemalpaşa Lambert Servisi hizmeti sunmaktadır. İzmir’de sunduğumuz bu hizmet ile kombilerinizde yaşadığınız sorunları, vaktinizi çalmayacak şekilde hemen çözüp servisi bitiriyoruz. Ekiplerimizde görev yapan herkes, yanık kokusunun nedenini tespiti ve çözümünde, gerekli parçaların değişiminde ve onarımında uzmandır.

Yanığın gelmesinin nedenlerinden biri kombinin filtrelerinin tıkalı olmasıdır. Filtreler tıkalı olduğunda kombi çalıştırıldığında yanık kokusuna benzer bir koku yayılır. Bunun önlemi alınmaz ise kombinin diğer parçaları çalışırken yanabilir ve değiştirilmesi gerekebilir. Bakım yaptırmak bu kirlerin parçaları yakmasını engeller.

Kemalpaşa Lambert Servis Telefonu

Ateşleme sırasında burada biriken kirler yanar. Bu da yanık kokusuna neden olur. Burada biriken tozların alınması bu  kokuların çıkmasını engeller. Bu işlemler ufak bakım çalışmaları ile tamamlanır ve koku problemi ortadan kaldırılmış olur. Bunları Kemalpaşa Lambert kombi servisi çağırarak yapın. Böylece güvenliği de sağlayarak koku sorununu çözmüş olursunuz.

Kokunun nedenlerinden en ciddi olanı düşük gerilim nedeni ile ana kartın yanmasıdır. Ana kartın yanması ciddi bir sorundur ve kombinin çalışması için gereklidir. Yapılacak incelemelerden sonra düşük gerilimden dolayı ana kart yanmışsa değiştirilmesi de gerekebilir. Bu diğer bakım çalışmalarına göre biraz daha masraflıdır.

Bakım yaptırmak bunlar karşısında alınabilecek garanti ve doğru önlemlerden bir tanesidir. İzmir Lambert Servisi‘ne 0232 224 84 75 numaralı telefondan ulaşarak aksattığınız bakımları veya zamanı gelen bakımlarınızı bir yıl garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.