Kemalpaşa İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Kombi almak için tercih edebileceğiniz birçok marka ve kombi modeli vardır. Peki bunlardan hangisi size uygun? Hangisini almak daha kazançlı? Veya Hangisinin servisi daha kaliteli. Bunların cevabını öğrenmeden kombi almanız, sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılayamamanıza, çok fazla enerji harcamanıza neden olabilir. Kemalpaşa İmmergas Servisi olarak sizlere kombi tercihiniz konusunda bir takım önerilerimiz var. Buyrun inceleyin.

Kemalpaşa İmmergas Servisi
Kemalpaşa İmmergas Servisi

Öncelikle kombi alırken enerjiden kazanç sağlayabileceğiniz, doğal gazdan tasarruf eden ürünleri tercih etmeniz sonrasında rahat etmenizi sağlar. Bazı kombiler diğerlerinden daha az doğal gaz harcayarak yüksek derecelere çıkar. Bunlar yoğuşmalı kombilerdir. Yoğuşmalı kombiler içindeki teknoloji ile atık gazı da kullanarak yeniden ısıtma yapabilmektedir. Bu da özellikle kış aylarında çok daha önemli miktarlarda doğal gaz faturalarının düşük gelmesini sağlamaktır.

Kemalpaşa İmmergas Kombi Servisi

Yoğuşmalı kombiler bu nedenle sizlere önemli bir avantaj sağlar. Kemalpaşa İmmergas Servisi yetkilileri ile telefonda görüşerek size uygun olan yoğuşmalı bir kombi modeli tercih edebilirsiniz.

Enerji tasarrufu için dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da peteklerdir. Peteklerin yoğuşma sistemine uygun boyutlarda olması gerekir. Bunun için kare şeklindeki  petekler yerine uzun ve dikdörtgen petekler tercih edilmelidir. Yoğuşma sistemlmeri için bu tür petekler daha uygundur.

Uygun peteği seçtikten sonra petek ayarlarını da doğru olarak yapmalısınız. Bunu için kombiyi aldığınızda kurulumu yapan Kemalpaşa İmmergas Servisi ekiplerinden destek alabilirsiniz. Kemalpaşa İmmergas Kombi servisi ekipleri peteklerin ayarlarını kullanmınıza uygun şekilde yapacaktır.

Kemalpaşa İmmergas Servis Telefonu

Bu ayarlar ilk başta yapılmadıysa kendiniz de gerekli olan petek ayarını yapabilirsiniz. Öncelikle evde daha çok vakit geçirdiğiniz odaların petek ayarını diğerlerine göre biraz daha fazla açabilirsiniz. Kullanmadığınız odanın petek ayarını kısabilirsiniz. Böylece enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Sonrasında kombiye en yakın petekten başlayarak sonuncuya doğru peteklerin ayarını kademeli olarak arttırarak da enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Kemalpaşa İmmergas Kombi servisi firmamızdan kombi bakımı hizmeti almanız durumunda, petek ayarlarını da ekiplerimiz yardımı ile yaptırabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz kombi bakımlarını yaparken aynı zamanda kombiden en yüksek verimi alacak şekilde petek ayarlarını da yapacaktır. İzmir İmmergas Servisi telefonu olan 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşarak bakım yaptırarak enerji tasarrufu yapabilir ve kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.