Kemalpaşa Hotpoint Servisi

Kemalpaşa Hotpoint Servisi olarak yaptığımız her bakım onarım işinde olduğu gibi, beyaz eşyalar ve süpürgeler konusunda da her zaman destek vermekteyiz. Kemalpaşa Hotpoint beyaz eşya servisi telefon numarası olan 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak servis hizmeti isteyebilirsiniz. Süpürgeler normal çalışmaya devam ederken aniden kirleri ve tozları çekmemeye başlayabilir. Bunun birden fazla nedeni olmak birlikte en büyük etkenler temizlenen yüzeyin süpürgeye uygun olmamadır. Temizlenen yüzeyin süpürgeye uygun olduğunu test etmek için süpürgenizi farklı zeminlerde de kullanın. Eğer burada temizleme konusunda sorun çıkarmıyorsa muhtemelen bir önce zemin süpürge ile temizlemeye uygun değildir. Yeni dönemde üretilen süpürgelerde farklı başlıklar kullanılabilmektedir. Bu başlıkların bazıları, farklı yüzeylerde oldukça etkiliyken tersi durumda ise etkisiz kalabilmektedir. Böyle bir elektrikli süpürgeniz varsa başlığını değiştirin ve o şekilde o zemini süpürmeyi deneyin.

kemalpaşa hotpoint servisi
kemalpaşa hotpoint servisi

Kemalpaşa Hotpoint Servisi

Süpürmeme sorunun diğer bir sebebi boruların tıkanmasıdır. Boruların tıkanmasına neden olabilecek bir maddeyi süpürge içine çektiğinizde, torbaya ulaşamadan borularda kalabilir. Bu da süpürgenin çekmemesine yol açar. Boruyu çıkartarak kontrol edin tıkanıklık varsa o maddeyi çıkartın. Bu tip problemler ile karşılaşmamak için büyük cisimleri süpürmeden önce elinizle toplayın.

Süpürge başlığının temiz olması önemlidir. Süpürme işlemlerine bağlı olarak süpürge başlığına yapışan kıl ve tüyler buranın ağzının tıkanmasına neden olabilir. Buraya yapışan kılları ve tüyleri aldıktan sonra süpürmeye devam edin. Torbayı kontrol edin. Filtreler ile birlikte torbalar tıkandıysa yine süpürge süpürmeyebilir.

Kemalpaşa Hotpoint Servis Telefonu

Diğer bir etken ise süpürgenin düşük güçte çalıştırılmasıdır. Bazı süpürgelerin üstünde çekiş gücünü ayarlamayı sağlayan kademeli ayarlar bulunmaktadır. Eğer düşük bir güç ile çalıştırıyorsanız, bu ayarı son kademeye getirerek süpürmeyi deneyin. Güç dışında süpürgenin halı ve zemin modlarının doğru olduğuna dikkat edin. Zeminleri süpürürken zemin kısmını açın, halı kısmını süpürürken halı bölümünü açık hale getirin.

Hem süpürme işlemi yapamıyor hem de cihazdan koku geliyorsa motor arızası yaşıyor olabilirsiniz. Kemalpaşa Hotpoint Servisi çağırın veya süpürgenizi götürebiliyorsanız bir süpürge tamircisine götürün.

İzmir Hotpoint Servisi numarası 0232 224 84 75 ‘ten bizim ile birlikte süpürgenizin tamirini yaptırabilirsiniz. Ayrıca yırtılan ve ömrünü tamamlamış filtreleriniz için bizden filtre alabilir ve uzmanlarımız yardımı ile süpürgenize yeni filtre takabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir