Kemalpaşa Ferroli Servisi

Kombi bakımları neden önemlidir? Kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlar? Yazımıza geçmeden önce İzmir’de yaşayan müşterilerimiz için 0232 224 84 75 numaralı telefondan Kemalpaşa Ferroli Servisine ulaşabileceklerini ve kombi bakımı ve arızalı kombilerinin tamirlerini uzman teknisyenlerimizin desteği ile yaptırabileceklerini hatırlatalım.

Kombi sorunu her kullanıcının yaşadığı, zaman zaman kombilerde açığa çıkan arızalar karşısında cihazların çalışmaması, cihazların sesli çalışması, ısıtmaması, sıcak su alınamaması veya fazla gaz harcaması gibi problemlerdir. Bakım yaptırmak bu sorunların görülme ihtimalini ortadan kaldırır, kombilerde görülen problemler yıl içerisinde açığa çıkmaz ve Kemalpaşa Ferroli Servisi çağırmak durumunda kalmazsınız.

Kemalpaşa Ferroli Servisi
Kemalpaşa Ferroli Servisi

Kemalpaşa Ferroli Kombi Servisi

Bakım çalışmalarında petekler de dahil olmak üzere kombinin tüm aksamları temizlenir. Temizlenen parçalar da arıza çıkmaz. Örneğin kirli ve toz tutan filtrelerden sıcak su geçmez. Sıcak su geçmediğinden dolayı petekler ısınmıyor ya da sıcak su gelmiyor gibi bakım yaptırmayan müşterilerimizin yaşadığı arızaları yaşayabilirsiniz. Bakımlarda kombi çıkışındaki filtreler çıkartılarak özel temizleyiciler ile temizlenir ve sıcak suyun dolaşması için daha uygun bir ortam oluşmuş olur. Bu peteklerin daha çabuk ısınmasını sağlarken aynı zamanda harcanan enerjinin karşılığını tam olarak almasını ve istenen dereceye ulaşmasını sağlar.

Kemalpaşa Ferroli Servisi İletişim

Peteklerin sıcak suyu sorunsuz alması, istediğiniz sıcaklığa ulaşmanız için de yeterli değildir. Aynı zamanda alınan bu suyun petek içinde de rahat ve engele takılmadan dolaşması gerekir. Bunun için de peteklerin de temiz olması gerekir. Petek temizliği de İzmir Ferroli Servisi tarafından yapılmalıdır. Kombi servisleri özel ilaçlar ile peteklerin içini temizleyerek tüm tıkanıkları ve kireçlenmeyi temizleyebilir. Kombi kullanan kişiler bu ilaçlara ulaşamayacağı için, servis çağırmadan yapılan temizlikler yüzeysel kalır.

Yüzeysel yapılan temizlikler tam olarak sonuç vermeyebilir. Anlık olarak performans artışı görülse de bu kısa süreli olur ve bir süre sonra yine aynı sorunları yaşarsınız. Bu nedenle petekler ısınmıyor ise temizliğini kendiniz yapmak yerine Kemalpaşa Ferroli kombi servisini arayarak, onların özel temizleyiciler ile petekleri temizlemesini sağlamak daha doğrudur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir