Kemalpaşa Buderus Servisi

Buderus Servisi

Kombiler aşınma nedeni ile zaman içinde verim kaybeder. Verim göstermeyen kombiler enerji kullanımını arttırır. Fazla enerji kullanımını da faturalarda görünür ve fazladan, kullanılmayan enerjinin ücreti ödenmek durumunda kalınır. Bakımlar bu gibi ekonomik zararlar ile karşılaşmamak için yapılır. Kemalpaşa Buderus Servisi teknisyenlerinin yapacağı bakımlarda bu gibi enerji israfları engellenir ve sadece kullandığınız doğal gaz kadar fatura ödemiş olursunuz. Fazla enerji harcamanız ve bunu kullanamamanızın getireceği maliyet, bakım maliyetine göre fazladır.

Bakım yaptırmak aynı zamanda daha güvenli bir ortamda ısınmanızı sağlar. Birçok kişinin en fazla vakit geçirdiği yer evleridir. Bu nedenler güvenli bir şekilde evlerde ısınmak veya sıcak su almak önemlidir. Bakımlar kombinin güvenilirlik seviyesini arttırarak yaşanabilecek tehlikeli durumların meydana gelmesini engeller. Bu tehlikelerden biri kombiden gaz kokusu gelmesidir.

İzmir Buderus Kombi Servisi
İzmir Buderus Kombi Servisi

Kemalpaşa Buderus Kombi Servisi

Gaz kokusu gelen komilerde sorun bacalarda olabilir. Bacalı bir kombi kullanıyorsanız ve bakım yaptırmamışsanız bacanız tıkanmış olabilir. Tıkanan baca atık gazı çekemeyeceği için bunuhn kokusu eve yayılır. Bacalı kombi kullanmayanlar için de aynı koku duyulduğunda kombide bir kaçak gaz sızıntısı olma ihtimali fazladır. Bu durum evde yaşayanlar için bir risk de oluşturabilir. Kemalpaşa Buderus Servisi çağırarak durumu kontrol ettirmeniz sağlığınız açısından önemlidir.

Kombinin içinde yer alan gaz valfi arızalandığında da dışarı gaz kokusu çıkar. Bu vana arızalandığında Kemalpaşa Buderus Kombi Servisi tarafından onarılabilir. Onarılamayacak durumlarda ise basit şekilde yerine yenisi takılabilir.

Kemalpaşa Buderus Servis Telefonu

Gaz kokusu aldığınızda genelde belirttiğimiz durumlardan kaynaklanan sorunlar ile karşılaşıyorsunuz demektir. Bu sorunlar ileri dönemde daha ciddi zararlara neden olabilecek sorunlardır. Bu sebeple eğer kombinizden gaz kokusu geliyorsa İzmir Buderus Kombi Servisi telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i vakit kaybetmeden arayın ve ekiplerimize kombinizin kontrolünü yaptırın.

Ekiplerimiz gerekli testleri ve incelemeleri yaparak gaz kokusunun nereden geldiğini belirler. Bacalı sistemlerde bacadan kaynaklanan sorunlarda bacayı temizler. Gaz valfinin arızalı olması durumunda ise valfi onarır veya yenisi ile değişir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.