Kemalpaşa Baymak Servisi

Baymak Servisi

Kombi arızalarından bir tanesi de kombinin çalıştırılmasına rağmen devreye girmemesidir. Devreye girmeyen kombilerde genelde bir kombi arıza kodu uyarısı gelir ve kombinin neden devreye girmediğini kombi uyarı şekilde verir. Bu kod, kombinin modeline göre farklı rakam ve harfler ile ifade edilebilir. Sizin kombi modeliniz ve markası ne ise onun internet sitesine girerek kodun hangi arızaya karşılık geldiğini kolayca görebilirsiniz. Bazı kombi modellerinde arıza kodunun karşısında direkt olarak kodun ne anlama geldiği de yazabilmektedir. Ayrıca bu kodu markanızın Kemalpaşa Baymak Kombi Servisi numarasını ya da müşteri hizmetlerini de arayarak öğrenebilirsiniz.

Kombiniz devreye girmiyor ise ilk olarak güç bağlantılarının açık olduğundan ve bunların gerekli bağlantı noktalarına bağlanıp bağlanmadığına dikkat edin. Doğal gaz bağlantısı olmayan veya dairede doğal gaz olmadığından kombiler devreye girmez ve çalışmaz. Böyle bir durumda kombinin çalışma ışığı yansa da sistem açılmaz.

Kemalpaşa Baymak Servisi
Kemalpaşa Baymak Servisi

Kemalpaşa Baymak Servisi

Aynı şekilde elektrik ve su bağlantıları da kombinin çalışması için gereklidir. Elektrik ve su kesintisi olduğunda kombiler çalışmaz. Elektrik ve su bağlantısı kapalı olduğunda da kombi devreye girmez.

Bunların bağlantılarının doğru olup olmadığını ise Kemalpaşa Baymak Servisi çağırarak ya da tesisatçı çağırarak öğrenebilirsiniz. Bazı bağlantı noktalarında zaman içinde gevşeme ya da toksitlenme olabileceğinden su, elektrik ve gaz akışında sorun yaşanabilir.

Diğer bir problem ise ana karttaki sıkıntıdır. Ana kartlar kombinin tüm sisteminin çalışmasını sağlayacak parçaları çalıştırır ve bunların görevlerinizi yapabilmesini sağlar. Ana kart arızası olduğunda kombiler devreye girmez.

Kemalpaşa Baymak Servis Telefonu

Fan motoru herhangi bir nedenle çalışmadığında da kombi açılmaz. Fan motoru bakımlar yapılmadığında birkaç sene içinde arıza gösterebilir. Bu, kullanıcının kombi kullanım alışkanlığına ve titizliğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Fan motorunun onarılması için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

Ayrıca bize kombinizin bakımı yaptırmak istediğinizde de ulaşabilirsiniz. Firmamız her mevsim, günün her saati İzmir’de Baymak Servisi hizmet sunmak için hazır olarak beklemektedir. Bir telefon ile çağırabileceğiniz ekiplerimiz, şehrin tüm semtlerine ulaşım sağlayabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.