Viessmann Servisi

Karşıyaka Viessmann Servisi

Kombilerde görülen arıza problemi özellikle kış aylarında çok daha can sıkar. Soğuk günlerde evinizi kolay şekilde ısıtmanızı sağlayan kombilerde çıkan sorunların etkisi bu nedenle kış aylarında daha fazladır.

Bunun için kombi servisi tarafından düzenli olarak bakım desteği almanız, yaşanabilecek arızaların önüne geçmenizi sağlar. Uzmanlara göre yılda en az 2 kere bakım yaptırmak gerekir.

Karşıyaka Viessmann kombi servisi  firmamız kombinizde meydana gelen arızaları çözmek için İzmir’de tercih edebileceğiniz güvenilir firmalardan bir tanesidir. Senelerdir kombi servisi olarak çalışan ekiplerimiz, adını kalitesi ve güveni ile duyurmayı başarmıştır.

Bunda en büyük pay uzman teknisyenlerimizindir. Her biri alanında deneyimli, kombi bakımında bilgili kişilerdir. İşini ciddiyetle yapmaları da kaliteli servis sunmalarında önemli rol oynamaktadır. Bilgi ve deneyim ile ekiplerimiz her türden kombi arızasını kolayca çözebilmektedir. Bu servis hızını arttırdığı gibi aynı şekilde servis kalitesini de arttırmaktadır.

İzmir – Karşıyaka’da bulunan servisimiz ile Viessmann markalı tüm kombi arızalarını zahmete girmeden tamir ettirebilirsiniz.

Karşıyaka Viessmann Servisi

Uzman ekiplerimiz farklı nedenlere bağlı olarak gelişen kombi arızalarına profesyonel çözümler üreterek en doğru şekilde arızayı ortadan kaldırmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde her tüm işlemleri adresinizde gerçekleştirmektedir.

Parça tamiri, parça değişimi, kombi bakımı ya da diğer kombi sorunu çözümü için yeterli ve modern servis araçlarımız vardır. Bunlar servis hızını önemli şekilde arttırmaktadır. Ekiplerimiz parça değişimleri, kombi tamiri ve temizlik işlemlerini bu araçlar ile yerinde yapmaktadır.

Karşıyaka Viessmann Servis Telefonu

Kaliteli ve uygun fiyata kombi servisi almak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilir ve müşteri temsilcilerimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kaydınızın alınması ile birlikte en yakın kombi servisi ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Profesyonel ve garantili şekilde hizmet veren firmamızla çalışarak, güvenle kombi tamiri yaptrabilirsiniz.

Yaptığımız tüm parça tamiri ve değişimlerini markanın garanti güvencesi altında yaparak, yeniden aynı arıza ile karşılaşmanız durumunda maddi olarak etkilenmemenizi bu sayede sağlıyoruz. Viessmann markalı tüm kombilerde verdiğimiz garantili parça değişimleri, aynı şekilde kombi bakımlarında da geçerlidir. Yapılan işlemlerin tamamı size güvence verilerek yapılmaktadır.