Karşıyaka Vaillant Servisi

Kombi bakımları cihazların tam olarak verimli çalışabilmesi için yapılması gereken uygulamadır. Bakımı yapılan kombiler yıl içinde daha az yıpranır. Buna bağlı olarak kombiyi oluşturan yedek parçaların ömrü uzar. Bu da cihazı daha uzun süre tam performans kullanmanızı sağlar.

Ekonomik yönden birçok avantajı bulunan bakımlar yapılmadığında ise kombinin çalışma sisteminde bazı aksaklıklar görülebilir. Bunlardan bazıları küçük çaplı bazıları ise büyük olabilir. Görülen en ufak sorunda dahi bir Karşıyaka Vaillant kombi servisi ile anlaşarak destek almak gerekir. Küçük arızalara önlem alınmadığında kombinin başka taraflarında da sorunlara yol açar.

Karışıyaka’da hizmet veren Vaillant kombi servisi, bakım konusunda güvenilir firmalardan bir tanesidir. Uzun yıllardır kombi üretimi yapan markanın İzmir servisi kalitesi ve güvenilirliği ile bilinmektedir.

Karşıyaka Vaillant Servisi

Kalite ve güvenilir servis anlayışımız sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmekteyiz. Kombi bakımı ve tamiri yaptırmak isteyenlere sunduğumuz yenilikçi çözümler ile profesyonel destek sunuyoruz.

Karşıyaka Vaillant Kombi servisi olarak karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi “ petekler ısınmıyor ” ya da “peteklerin altı ısınıyor üstü ısınmıyor” şikayetleridir. Bu gibi durumlarda genelde ilk olarak filtreler kontrol edilir. Sıcak suyun dolaşmasını sağlayan filtrelerde tıkanıklık olması halinde petekler ısınmaz veya çok az ısınır.

Kombi girişindeki filtre dışında peteklerde bir tıkanıklık olması halinde de aynı sorun görülür. Gelen ısı bu tıkanıklıklar nedeni ile dengesiz şekilde peteklerin ısınmasına yol açar.

Karşıyaka Vaillant Servis Telefonu

Karşıyaka Vaillant kombi servisi firmamız tüm tesisatları kontrol ederek, bu tür arıza problemi yaşan müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz tüm kombi tesisatını kısa sürede kontrol ederek tıkanık olan boruyu tespit eder.

Tespit edilen tıkanıklık için gerekli parçalar sökülür ve temizlik işlemi başlatılır. Özenle yapılan temizlik işlemi sonrası tesisat yeniden montajlanır. Peteklerin durumuda kontrol edildikten sonra kombi çalıştırılır. Kombinin çalışma performansı düzelmiş ise servis işlemleri tamamlanır.

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci öncelik alan şirketimiz, iyi bir servis alabilmeniz için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Siz de kaliteli servisi uygun fiyata almak için İzmir Vaillant Servisi telefon numarası 0232 224 84 75 ‘i arayabilir veya web sitemiz üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir