Karşıyaka Protherm Servisi

Karşıyaka Protherm kombi servisi, İzmir’de bilinen servislerden biridir. Kalitesi ve güvenilirliği ile kendini ispatlayan firmamız, Karşıyaka ve çevresinde aktif olarak servis sağlayıcılığı yapmaktadır. Senelerdir kombi servisi olarak görev yapan ekiplerimiz, kombi teknolojileri hakkında bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Teknisyenlerimiz Protherm markası taşıyan kombilerin teknolojileri hakkında gerekli eğtimleri almıştır. Bu kombi servisinde önemli bir avantaj sağlamaktadır. Adresinize ulaşan teknisyenlerimiz, kombideki arızayı bu sayede kısa sürede belirleyebilmektedir.

Arızanın nedeni belirlendikten sonra tamir işlemine geçilir. Arızalı parça ya da arıza yaratan kısım onarılır. Burada direkt olarak sonuç odaklı bir çalışma izlenir. Bu sayede zamandan tasarruf edilir.

Karşıyaka Protherm Servisi

Ekiplerimiz adresinize gelirken gerekli servis araçlarını da yanında getirmektedir. Bu tüm işlemleri yerinde yapmalarını sağlamaktadır. Tüm bakım ve tamir işlemleri adresinizde yapıldığından kombinizin sürekli söklüp taşınmasının da önüne geçilir.

Firmamız piyasadaki en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Teknolojiyi takip ederek buna ayak uyduran kombi servisimiz, modern ve donanımlı servis araçları kullanmaktadır. Bu özellikle son dönemde üretilen kombi teknolojilerinde daha rahat işlem alanı bulmamızı sağlamaktadır.

Karşıyaka Protherm Servis Telefonu

Kombilerde görülen her arıza için servis çağırmak gerekmeyebilir. Kullanıcı hatasından ya da kombinin yanlış ayarlanmasından dolayı görülen arızalar da kombi servisi çağırmadan da sorunları çözebilirsiniz. Bunun için kombinin neden çalışmadığını anlamanız gerekir.

Kombi arıza kodu bu noktada sizlere yardımcı olabilir. Kombiler uygun olmayan ortamlarda daha büyük arızalara neden olmamak için kendini kapatır. Arıza moduna geçen kombiler, arıza çözülmediği sürece çalışmaz. Bununla ilgili de bir kod uyarısı verir. Bu kodun ne anlama geldiği kombi markasının internet sitesinde veya kombi ile birlikte verilen kullanma kılavuzunda yazmaktadır.

Arıza kodunun anlamına baktıktan sonra kombi üzerinden düzeltilebilecek arızaları yönergeleri izleyerek çözebilirsiniz. Sistemsel arızalar için ise kombi servisi çağırmanız gerekir. Özellikle elektrik ile iligli olan arızalarda sağlığınızı tehlikeye atmamak için muhakkak uzmanlardan yardım almalısınız.

Hata kodu çözümü , kombi bakımı, kombi tamiri, kombi taşınması gibi konularda pratik çözümler getiren firmamız, tüm hizmetlerini uygun fiyata sunmaktadır. Bizimle çalışmak ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir