Karşıyaka Maktek Servisi

Maktek Servisi

Karşıyaka Maktek kombi servisi ile tüm bakım işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Zahmetsiz biçimde yaptıracağınız bakım hizmetimizde filtre, kombi, petek ve boru hatlarını gibi kombi ve tesisatın bütün parçaları yer almaktadır. Ekiplerimiz bunları özenle temizleyerek kombinin yeniden tam performans çalışması için kir ve tozu ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız kombi tamiri konusunda da son derece deneyimlidir. İzmir’in önde gelen kombi servislerinden biri olarak kombilerde meydana gelen arızaları kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Maktek firmasının Karşıyaka servisi olarak, kurumsal bir yapıda kombinizin yeniden fabrika çıkışındaki performansı ile çalışmasını  sağlıyoruz.

Güler yüzlü ekibimizin tecrübesi ve bilgisi ile şu ana kadar bunu her işimizde başardık. Piyasadaki en büyük referanslarımız, daha önceden çalıştığımız mutlu müşterilerimiz oldu. Birçok kişi tarafından tercih edilmemizin nedenlerinden bir tanesi de bu oldu.

Karşıyaka Maktek Servisi

Yaptığımız tüm servis işlemlerini müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun fiyatlı tutuyoruz. Piyasanın üzerinde verdiğimiz servis kalitesini, piyasanın altında bir ücret ile yararlanmanızı sağlıyoruz.

Kombi bakımlarının periyodik olarak yapılması gereken, uzmanların yılda 2 kez önerdiği bir uygulamadır. Yapılan bakım işlemleri kombiyi daha verimli şekilde çalıştırır. Parçalar gereğinden fazla bir zorlanma yaşamayacağı için kombilerin ömrü diğer kombilere göre çok daha uzun olur.

Ekonomik açıdan da önemli avantajları bulunan kombi bakımını uzman ekiplerle yaptırmak, bakımdan alınacak olumlu sonuçların da artmasının önünü açar. İşini ciddiyetle yapan firmalar, daha iyi bir servis deneyimi yaşamanız konusunda profesyonelce yardımcı olur.

Karşıyaka Maktek Servis Telefonu

Karşıyaka Maktek kombi servisi hizmetimiz ile bakım yaptırarak, yaklaşan kış ayları öncesi önlemlerinizi alabilirsiniz. Bakım yapılmayan kombilerde kışın gelen “kombi ısıtmıyor” “petekler ısınmıyor” gibi şikayetlerin de bu sayede önüne geçebilirsiniz.

Bizimle çalışmak ve uzman ekiplerimiz tarafından kombi servisi almak isterseniz web sitemizden mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca 0232 224 84 75 numaralı hattımızı da arayarak kombi bakım ve tamiri yaptırmak için gerekli kayıtları oluşturabilirsiniz.

Kaydın oluşturulmasının ardından yetkililerimiz konumunuza en yakın teknik servis ekiplerine bilgileri vererek adresinize yönlendirmesini sağlamaktadır. Bu sayede zaman kaybetmeden kısa sürede teknisyenlerimiz adresinize ulaşabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.