Karşıyaka Lambert Servisi

Lambert Servisi

Kombiler elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin bir araya gelmesi ile evlerimizi ısıtmamıza yardımcı olan beyaz eşyalardan biridir. Kombiler günümüzde ısınma ihtiyacını önemli şekilde kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle arızalanmaları, diğer beyaz eşyalara göre çok daha büyük sorunlar yaratır. Özellikle kış aylarında arızalanması soğuk günlerin çok da can sıkıcı şekilde geçmesine yol açar.

Bunların önüne geçmek için belli aralıklarla bakım yapılması şarttır. Yapılacak bakımlar kombinin kısa vadede arızalanmasını engeller. Kış aylarında daha yoğun kullanılmasına bağlı olarak, bu mevsimde fazla yüklenmeden dolayı arızalanmaz.  Karşıyaka Lambert kombi servisi hizmetimiz ile kombi bakımını yaptırmanızda profesyonel şekilde yardımcı oluyoruz.

Firma olarak tüm bakım işlemlerini titiz bir çalışma ile sürdürerek eksiksiz şekilde servis deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Karşıyaka Lambert Servisi

Kombilerde görülen şikayetler “kombi ısıtmıyorkombi su sızdırıyor” şeklindedir. Bunlar kombinin tesisatından veya kombi sisteminden kaynaklanabilir. Doğru şekilde tamir edilmesi için kaynağının doğru belirlenmesi gerekir.

Kombi arıza kodu bu noktada sizlere yardımcı olabilecek bir özelliktir. Verilen koda göre arızanın ne olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için kullanma kılavızına bakarak ya da markanın internet sitesine girerek arıza kodunun karşılığına bakmanız yeterlidir.

Hata kodu çözümü için de bir servisten yardım almanız daha doğrudur. Kendi sağlığınızı da riske atmamak için işinde uzman bir servis ile anlaşmak gerekir. Bu noktada İzmir’de yaşayanlar için Lambert kombi servisi firmamız, garantil şekilde servis hizmeti sunmaktadır.

Güvenle çalışabileceğiniz firmamız ile tüm arızaları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte kombi bakımını yaptırarak kış aylarını daha rahat geçirebilirsiniz.

Karşıyaka Lambert Servis Telefonu

Karşıyaka’da profesyonel şekilde hizmet veren kombi servisi firmamız ile kombilerinize geerekli bakımları yaptırarak kış aylarında sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede kış mevsiminde kombi arızası nedeni sorun yaşamaktan kullanabilirsiniz. Ayrıca yapılan bakım işlemleri ile kombinizi daha verimli biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve servislerimizden yararlanmak için 0232 224 84 75 numarılı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.