Karşıyaka İmmergas Servisi

Kombilerde düzenli bakım yaptırmak büyük arızaların oluşmasını engeller. Kombilerin çalışma süresi içinde oluşacak arızalar da küçüp çaplı olacağında fazla bir maliyete neden olmaz. Bu sayede daha uygun fiyata kombi tamiri yaptırmış olursunuz. Ayrıca periyodik bakım kombilerin performansını da ciddi şekilde arttıracağından ekonomik olarak da tasarruf elde ederisniz.

Karşıyaka İmmergas kombi servisi firmamız ile tüm bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı ve tamiri konusunda uzman olan teknisyenlerimiz profesyonel şekilde bakım ve onarım işlemerini uygulamaktadır. Servisten en doğru şekilde yararlanmanız için gereken tüm adımlar ekiplerimizce atılmaktadır.

İyi bir servis deneyimi yaşamanız firmamız için son derece önemlidir. Bu nedenle servis öncesi, serviste ve servis sonrasında gerken tüm önlemleri almaktayız.

Karşıyaka İmmergas Servisi

Kombiler elektronik sistemler olduğu için zaman içinde arızalabilir. Bu arızalar çevresel faktörlerden dolayı ya da kombi sisteminden dolayı meydana çıkabilir. Bunun kaynağının iyi anlaşılması onarımının da doğru yapılması için gereklidir.

Elektrik kesintileri sonrası kombide görülen arızalar kombi servisi olarak sıkça karşılaştığımız durumlardan biridir. Elektirkler kesildikten sonra tekrar geldiğinde kombilerin arıza moduna geçmesi müşterilerimiz tarafından en çok aldığımız şikayetlerdendir. Sebebi ise elektrikler tekrar verildiğinde yaşanan voltaj dalgalanmalarıdır.

Bunu önlemek için elektrikler gittiğinde kombinizi kapatmanız yeterlidir. Bu sayede voltaj dalgalanmalarına bağlı olarak gelişen kombi arzılarının önüne geçmiş olursunuz. Ancak kombiyi kapatmayı unuttuysanız veya anlık kesintiler yaşamanızdan dolayı kapatamamışsanız kombinin arıza verebilir.

Karşıyaka İmmergas Servis Telefonu

Bunu önlemek için kombilere voltaj dalgalanmalarını önleyecek bir regülatör takılır. Takılan bu parça ile elektrik akımlarından parçaların etkilenmesi engellenir. Regülatör yeni dönemde üretilen çoğu kombide bulunan bir parçadır ve öneml şekilde fayda sağlamaktadır. Ancak eski sistemlerin bazılarında regülatör olmadığı için elektrik kesintilerinden sonra kombinin arıza verme riski yüksektir.

Karşıyaka’da hizmet veren kombi servisi firmamız ile eski model kombilerinize regülatör taktırabilirsiniz. Bu sayede elektrik kesintilerinde sorun yaşamadan tekrar kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve servislerimizden yararlanmak için 0232 224 84 75 numarılı hattımızı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir