Hotpoint Servisi

Karşıyaka Hotpoint Servisi

Beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmamız, Karşıyaka Hotpoint olarak kurumsal yapıda bakım ve onarım yapmaktadır. Şirket politikamız gereği, kurumsallığın getirdiği tüm sorumlulukları taşıyarak en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Servis hizmeti veren teknisyenlerimiz beyaz eşya bakımın uzman kişilerden oluşmaktadır. Gelişen teknolojiyi de yakın takip eden ekiplerimiz, son dönemde üretilen beyaz eşyalar konusunda da düzenli olarak eğitim almaktadır.

Karşıyaka Hotpoint Servisi

Bulaşık makineleri hayatımızda önemli bir yer tutar. Elde yıkamaya göre çok daha kolay şekilde bulaşıkların yıkanmasına yardımcı olur. Hotpoint markası bulaşık makinesi üretiminde piyasada önemli bir yer tutmaktadır. Ürettiği teknolojik makineler ile birçok evde kullanılmaktadır.

Bakım yaptırmak bulaşık makinelerin uzun süre sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar. Uzun süre temizlik ve bakım yapılmayan cihazlarda ise aniden ortaya çıkan arızalar görülür. Bunlardan en çok rastlanılan sorun bulaşık makinesinin suyu boşaltmamasıdır.

Su boşaltmayan bulaşık makinelerinde ilk başta tesisat kontrol edilmelidir. Tesisatta bir sorun yoksa ikinci olarak pompa motoruna bakılmalıdır. Pompa motoru bulaşık makinesinde biriken suyu boşaltılmasını sağlayan parçadır. Arızalandığında makinedeki suyu boşaltamaz. Motor sistemi olduğundan zaman zaman kısa devre de yapabilir. Bu da cihazda çok daha büyük arızalara yol açabilir.

Bu nedenle görülen arızalara kısa sürede önlem almak gerekir. Hem sağlığınız açısından risk oluşturmaması hem de bulaşık makinesini daha da bozmamak için beyaz eşya servisi ile görüşerek bulaşık makinesi tamiri yaptırmanız gerekir.

Karşıyaka Hotpoint Servis Telefonu

İzmir’de profesyonel teknikler ile eksiksiz bir beyaz eşya servisi veren firmamız, deneyimi ile cihazların bakımını en doğru şekilde yapmaktadır. İyi bir şekilde yapılan bakımlar, uzun bir süre tekrar servis çağırmamanızı sağlar. Bu nedenle beyaz eşya bakımı yaptırmak için güvenilir ve tanınan firmalar ile çalışmak daha doğrudur.

Karşıyaka Hotpoint servisi hizmetimiz hakkında bilgi almak ve sorularınızı sormak için 0232 224 84 75 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arıza ve bakım işlemleri için gerekli kaydı oluşturduktan sonra en yakın teknik ekibi adresinize yönlendirerek hızlı şekilde servis hizmeti almanızı sağlayacaktır.