Ferroli Servis

Karşıyaka Ferroli Servisi

Senelerdir yer aldığımız kombi servisi sektöründe her işimizi kaliteli ve uygun fiyata yaparak eksiksiz hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Karşıyaka Ferroli kombi servisi olarak profesyonel şekilde hizmet verdiğimiz piyasada, yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini asıl amaç haline getiriyoruz. Bu kapsamda hem servse gelen teknisyenlerimiz hem de firmamızda görev yapan personellerimiz her aşamada özenli ve planlı davranmaktadır.

İşimize duyduğumuz saygıyı servis kalitesine yansıtmayı başararak, en iyi kombi servisini almanızı sağlıyoruz. Bu kapsamda teknisyenlerimizin kullandığı servis araçlarını piyasadaki birinci sınıf ürünlerden seçiyoruz. Bu sayede hem hızlı hem de daha kaliteli şekilde işlemleri yapıyoruz.

Karşıyaka Ferroli Servisi

Ferroli gibi büyük bir üreticinin İzmir servisi olarak, donanımlı servis araçlarımız sayesinde her işlemi yerinde yapabiliyoruz. Yedek parça tamiri, kombi bakımı, kombi temizli, yedek parça değişimi gibi zaman alacak işlemleri, bu araçlarımız sayesinde kısa sürede tamamlıyoruz.

Karşıyaka Ferroli kombi servisi ile firmamızı güvenle tercih edebilir ve garantili servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Garantili, müşterilerimize verdiğimiz, servis sonrası da devam eden hizmetlerimizden biridir.

Garanti sizler için son derece önemlidir. Sonrasında ekonomik olarak mağdur olmamak için kombi servisleri ile anlaşmadan önce mutlaka bu güvencenin olup olmadığını sormalısınız.

Hem bakım hem de yedek parça değişimlerinde, servisten sonra oluşacak kombi sorunları karşısında mağdur olmamanız adına garantili servisleri tercih etmek önemlidir.

Karşıyaka Ferroli Servis Telefonu

Ferroli kombi servisimiz İzmir’in Karşıyaka ilçesi ve çevresinde aktif olarak görev yapan firmalardan biridir. Deneyimli bir firma olarak yıl içinde en sık aldığımız şikayetler “kombi ısıtmıyor” “sıcak su gelmiyor” “petekler ısınmıyor” şeklindedir.

Bu tür arızaların önlenmesi için periyodik bakım yapılması yeterlidir. Çünkü bu tür sorunların kaynağı genelde toz ve kir birikmesine bağlı olarak filtrelerin tıkanmasıdır. Tıkanan filtreler kombinin verimli şekilde çalışmasını engeller. Ayrıca zaman içinde daha büyük arızalara neden olur.

Kombi bakmı ve tamiri konusunda uzman ekiplerimizce destek almak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Arızanız hakkında bilgi alan müşteri temsilcilerimiz, ekiplerimize sizden aldığı bilgileri vererek en hızlı şekilde servis işlemlerinin başlamasını sağlayacaktır.