ECA Servisi

Karşıyaka ECA Servisi

ECA kombi, İzmir kombi servisi ile en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Eksiksiz servis ve müşteri memnuniyeti firmamızın öncelik verdiği konlardan biridir. Bunu sağlamak için ekiplerimiz her zaman titiz bir çalışma sürdürmektedir.

Arıza kaydı alınır alınmaz ekiplerimiz adresinize doğru yola çıkar. Geniş servis ağımız ile ekiplerimiz konumunuza en yakın yerden yönlendirilerek zaman kazanmanız sağlanır. Teknisyenlerimiz adresinize gelirken yanlarında tüm servis araçlarını da alır. Bu sayede kombi bakım ve onarımı işlemlerini yerinde yapar. Bu da size zaman kazandıracak avantajlardan bir tanesidir. Kombiniz sürekli sökülüp taşınması uzun süreler cihazı kullanamamanız anlamına gelmektedir.

Karşıyaka ECA Servisi

Karşıyaka ECA kombi servisi hızı ve kalitesi ile tercih edebilecek kurumsal şirketlerden biridir. Sertifikalı kombi servislerinden biri olarak her zaman en doğru uygulamalar ile sorun yaşamadan kombi tamiri yaptırmanızı sağlıyoruz.

Bir servis ya da usta ile anlaşmadan önce sertifikalı olup olmadığına bakmanız gerekir. Kombi bakımın ve tamirinde yetkin oldukları bu sertifika ile anlaşılabilir. Bu da sorunsuz ve güvenilir şekilde hizmet almanız konusunda önemli bir gösterge olur.

Firmamız ECA markasının servis görevini üstlenenen sertifikalı firmalardandır. Kurumsal yapımızın içinde bünyemizde çalışan teknisyenler de gerekli belgelere sahiptir. Bu konu firma olarak dikkat ettiğimiz hususlardandır.

Karşıyaka ECA Servis Telefonu

İyi bir kombi servisi için gereken tüm önlemleri almaktayız. Teknisyenlerimiz donanımlı servis araçları ile bakım ve tamir için gereken tüm işlemleri tek tek gerçekleştirmektedir. İşimizi ciddiye alarak, “servisi yeni çağırdım ama tekrar bozuldu” gibi şikayetlerin gelmesini engellemekteyiz.

İzmir’de uzun yıllardır görev yapmanın vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Tüm servis işlemlerimizi de bu doğrultu da yapıyoruz.

Servis sonrasında sağladığımız garanti güvencesi de bunlardan bir tanesidir. Yedek parça değişimleri, kombi tamiri, yapılan bakımların tamamı markamız güvencesi altında garantilidir. Garanti süresi içinde gelişecek aynı arızalarda firmamızdan ücretsiz şekilde tekrar kombi servisi alabilirsiniz.

Karşıyaka ECA kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.