Karşıyaka Buderus Servisi

Kombi arızaları özellikle kış günlerde çok can sıkıcı hale gelir. Soğukların artması ile birlikte arızalanan kombiler, daha büyük sorunlara yol açar. Bu gibi durumların önüne geçmek için kış aylarına girmeden önce kombi  bakımlarının yapılması gerekir. Uzmanlara göre bu süre en az 6 ayda bir olmalıdır. Yılda 2 kez bakımı yapılan kombiler daha sağlıklı şekilde çalışır. Bu sayede arıza çıkarma riski minimuma iner.

Karşıyaka Buderus kombi servisi bakım yaptırabileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Buderus markasının İzmir’de satış sonrası sunduğu hizmetlerden en önemlilerindendir. Servis hızı ve servis kalitesi ile müşteri memnuniyetini her zaman sağlamayı başaran firmamız, bu konuda piyasada bir adım önde alamktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilmesinin temel nedenlerinden bir tanesi de budur.

Karşıyaka Buderus Servisi

Kombilerde görülen arızaların kaynakları farklıdır. Doğru işlem yapılabilmesi için arıza nedeninin iyi belirlenmesi gerekir. Karşıyaka Buderus kombi servisi olarak sık karşılaştığımız şikayetler arasında “sıcak su gelmiyor” problemi vardır.

Kombiler çalışsa da bazı durumlarda musluklardan sıcak su gelmez. Sıcak su gelmeyen musluklarda sorun genelde suyun kalorifere karışmasıdır. Kalorifer sistemine karışan sıcak su, musluğa ulaşmayacağı için, akan su tam olarak ısınmaz.

Sıcak su gelmemesinin diğer bir nedeni de musluğa gelen sıcak suyun içine soğuk suyun karışmasıdır. Bunlar tesisatta görülen problemlerdir. Kombinin sıcak suyu pompalayan sistemlerinde de arıza olası duurmunda musluklardan sıcak su akmaz.

Karşıyaka Buderus Servis Telefonu

Bu tür arıza problemi için kombi servisi tarafından destek almanız gerekir. Firmamız kombinizde meydana gelen arızaları çözmek için tercih edebileceğiniz güvenilir firmalardan bir tanesidir.

İzmir – Karşıyaka’da bulunan servisimiz ile tüm kombi arızalarına yenilikçi çözümler ile yaklaşarak arızayı ortadan kaldırıyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde her türden arızayı yerinde çözebiliyoruz.

Kaliteli ve uygun fiyata kombi servisi almak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilir ve müşteri temsilcilerimize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir