Karşıyaka Bosch Servisi

Bosch Servisi

Kalitesi ile İzmir’de yerini sağlamlaştıran firmamız, Bosch markasının Karşıyaka servis ağının bir parçasıdır. Birçok müşteri ile çalışmış olmanın getirdiği avantaj ile her işimizde daha iyiye giderek eksiksiz servis hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Bunun için gerekli tüm şartları yerine getiriyoruz. Ekiplerimiz Bosch markalı beyaz eşyalar hakıkında yeterli eğitimleri alarak, bakım ve onarım işlemlerini en doğru şekilde uygulamaktadır. Zahmete girmeden, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak, bulaşık makinesi, klima,  ankastre ürünleri bakımını beyaz eşya servisi firmamız ile yaptrabilirsiniz.

Karşıyaka Bosch Servisi

Bulaşık makineleri günlük hayatımızda önemli bir yer tutar. Bulaşık yıkamayı kolay haline getiren bu ürünler, aynı zaman su tasarrufu da sağlar. Elde yıkamaya göre çok daha az miktar su kullanarak yıkanan bulaşıklar, çok yüksek sıcaklıklarda temizlenir. Bu ısı seviyesine insan eli dokunamayacağı için elde yıkamaya göre daha hijyeniktir.

Düzenli bakım ile uzun yıllar kullanılabilecek bulaşık makineleri, bakım yapılmadığında ise sorun çıkartır. Bu sorunlar farklı şekillerde ortaya çıkar. Bazıları küçük çaplı olacağından servis çağırmadan da kolaylıkla halledilebilir. Ancak daha büyük arızalarda bir beyaz eşya servisi ile görüşerek destek almak daha doğrudur.

Bu konuda Karşıyaka’da çalışan beyaz eşya servisi teknisyenlerimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Ekiplerimiz en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermektedir. Bulaşık makinesi tamiri ve bakımında firmamız garanti güvencesi ile işlemleri yapmaktadır.

Karşıyaka Bosch Servis Telefonu

Geniş servis ağımız sayesinde Karşıyaka ve çevresi başta olmak üzere İzmir’in her bölgesine hızlı ulaşım sağlayabilmekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydının alınması ile birlkte adresinize en yakın ekip yönlendirerek servis çalışmalarının başlamasını sağlar.

Böylece zaman kaybetmeden adrese ulaşan servis ekiplerimiz, beyaz eşya ürünlerindeki tüm arızaları kısa sürede oratadan kaldırarak, cihazların fabrika çıkışındaki performansı gibi çalışır hale getirip servis işlemlerini tamamlarlar.

Karşıyaka Bosch servisi ile bakım ve onarım yaptırmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışından web adreslerimizden mesaj gönderebilir ve bilgi alabilirsiniz.

TIKLA ARA!