Karşıyaka Bosch Kombi Servisi

Evlerimizde ve işyerlerimizde artık teknolojinin en güzel armağanlarından olan beyaz eşyalarını görmek mümkün hale gelmiştir. Beyaz eşyalar yaşamı kolaylaştırmak için teknolojinin insanlara en büyük armağanıdır. Son zamanlarda aktif olarak kullanmaya başladığımız kombiler evlerimizi, işyerlerimizi ve okullarımızı ısıtmak için kullanmış olduğumuz en güzel ısıtma sistemine sahip olan cihazlardır. Her elektronik cihaz gibi kombilerin de aralıklı süreçlerde arıza yaptığı gözlemlenebilir. Karşıyaka Bosch Kombi Servisi olarak kombi arızalarınız ve kombi bakımlarınız için siz değerli müşterilerimiz için 7/24 tamir ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Tamir ve bakım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kombi arızaları diğer beyaz eşyaların arızalarına nazaran biraz daha tehlikeli duruma gelebilir. Tehlikeli durumlar ile kombi arızalarında karşı karşıya kalmamak için mutlaka her yıl düzenli olarak sonbahar aylarında kombi bakımlarınızı yaptırınız.

Kombi Su Kaçırıyor Arızası Nedenleri

Kombiler gaz su ve elektrik ile çalışma sistemi oluşturulmuş beyaz eşyalardan birisidir. Kombilerin su kaçırma arızası tüm kombi çeşitlerinde sıklıkla görülür. Kombinin su akıtmasının nedenleri genellikle; kombi kalorifer tesisatına olması gerekenden fazla su eklenmesi, tesisat bağlantısında bir sorunun gelişmiş olması, kombinin genleşme tankında bir sorun olması, kombinin genleşme deposunda bir sorun olması, hava tahliye biriminde kombinin bir arıza gelişmesi, kombinin su doldurma vanasının arızalanmış olması, kombinin radyatörlere bağlı olan kısmında su basıncının yükselmesi gibi nedenler kombinin su kaçırmasına neden olabilir. Kombi su kaçırma arızalarınızın tamir edilebilmesi için Karşıyaka Bosch Kombi Servisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Çok Sesli Çalışma Arızası Nedenleri

Karşıyaka Bosch Kombi Servisi olarak kombilerde görülen bir diğer arıza çeşidinin kombilerin çok sesli çalışma arızalarının oluşmasıdır. Bu arıza hem arızanın büyüdüğünü gösterir hem de kombinin sesli çalışmasının kalorifer peteklerine zarar verebileceğini göstermektedir. Kombinin ses yapmasına neden genellikle kombinin fan motorunun sorunlu olması, kombinin devir daim motorunda bir sorunun gelişmiş olması, kombinin haznesinde bulunan suda hava oluşması ve kombinin sıcak su ile kalorifer arasında bulunan ayrıştırıcı parçalarından birisinin arızalanmış olduğunu göstermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir