Karşıyaka Ariston Servisi

Beyaz eşya servisi ile profesyonel hizmet sunan firmamız, İzmir’de faaliyet göstermektedir. Karşıyaka ve çevre ilçelerde sağladığı servis deteği ile öne çıkan firmamız, Ariston markalı ürünlerde pratik çözümler ile sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Ariston’un İzmir servis ağının önemli bir ayağı olan şirketimiz, yıllardır beyaz eşya servisi olarak görev yapan teknisyenler ile çalışmaktadır. Deneyimli teknisyenlerimiz, her tür beyaz eşya hakkında bilglidir. Arızaları ve sorunları kısa sürede çözebilecek yetkiniliğe sahiptir. Bu direk sonuç odaklı işlemler yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Karşıyaka Ariston Servisi

Çamaşır makineleri temizlik işlerini kolaylaştıran beyaz eşyalardan bir tanesidir. Özellikle son dönemde üretilen makineler, çok daha farklı özellikler ile kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır.

Dayanıklı ve özellikli cihaz üreten markalardan biri olan Ariston, son dönemde yaptığı yatırımlar ile daha geniş kitlelere ulaşarak müşteri saysını önemli ölçüde attırmayı başarmıştır. Bununla birlikte servis ağını da büyük ölçüde genişletmiştir.

Beyaz eşya servisi hizmeti ile firmamız çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, ocak ve fırın tamiri, ankastre ürünlerin tamiri, klima tamiri gibi tüm beyaz eşyalardaki arızalarda pratik çözümler üretmektedir.

Donanımlı servis araçlarımız ile ekiplerimiz arızaların büyük bölümünü yerinde onarabilmektedir. Büyük çaplı arızalar ise servis araçlarımız ile atölyeye taşınarak ustalarımızca incelenerek tamir edilmektedir.

Karşıyaka Ariston Servis Telefonu

Karşıyaka’da profesyonel şekilde beyaz eşya servisi almak isteyenler firmamız ile görüşerek randevu alabilrler.

Geniş servis ağımız sayesinde arıza kaydının alınması ile birlkte adresinize en yakın ekip yönlendirmesi sağlanır. Zaman kaybetmeden adrese ulaşan teknisyenlerimiz, tüm arızaları oratadan kaldırarak, cihazların ilk gündeki gibi çalışır hale getirip servis işlemlerini tamamlarlar.

Karşıyaka Ariston servisi ile garantili şekilde bakım ve onarım yaptırmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.