Karşıyaka Altus Servisi

Karşıyaka beyaz eşya servisi hizmetimiz ile Altus markası taşıyan tüm beyaz eşyalara profesyonel bakım ve onarım yapıyoruz. İzmir’in köklü firmalarından bir tanesi olarak, Karşıyaka ve çevresi başta olmak üzere civar ilçelere de hızlı şekilde servis götürüyoruz.

Firmamız uzman teknisyenler ile çalışmaktadır. Yıllardır beyaz eşya servisi olarak görev yapan teknisyenler ile çalışarak, sorunsuz ve eksiksiz servis işlemlerini tamamlamaktayız. Zahmete girmeden, kolay biçimde bakım yaptırmak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Beyaz eşya bakımı, ekonomik olarak kazanç elde etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Çünkü periyodik bakımı yapılan her cihaz önemli bir enerji tasarrufu getirir. Bu da uzun vadede göz ardı edilmeyecek bir tutarda kar etmenizi sağlar.

Ayrıca yapılacak bakımlar cihaz ömürünü de uzatır. Sürekli yeni beyaz eşya alma sorunu ile karşılaşmazsınız. Üstelik bu süre içinde beyaz eşyalarınızda büyük çaplı arızalar da görünmez. Bu da sürekli gereken, servis maliyetinden kurtulmanızı sağlar.

Karşıyaka Altus Servisi

Bakım dışında Karşıyaka Altus servisimiz tamir ve onarım işlerini de ustaca yapmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız ile bulaşık makinesi tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, ocak ve fırın tamiri, klima tamiri, ankastre ürünlerin tamiri gib işlemlerinde yerinde çözerek zaman kazandırmaktayız.

Beyaz eşya servisi olarak garantili olarak parça değişimlerini yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz, Altus markasının orijinal ürünleridir. Bu sayede direkt olarak markanın da güvencesini almaktayız.

Altus’un arttırdığı yatırımları ile ülkenin her yerinde markanın servis bayileri bulunmaktadır. Bunlardan İzmir’de faaliyet gösteren Karşıyaka Altus servisi, piyasada kendini kanıtlamayı çok önceden başarmıştır.

Karşıyaka Altus Servis Telefonu

Müşteri memnuniyeti için her çalışmamızda düşünerek ve planlı şekilde haraket ediyoruz. Kolay ve hızlı şekilde hizmet almanız için tüm çabayı gösteriyoruz. Uzman ekiplerimiz, arızaları kısa sürede çözecek yetkinlikte olduğundan, şimdiye kadar bunu başararak müşteri memnuniyetini her işimizde sağladık.

Karşıyaka Altus firması hizmetimiz hakkında bilgi almak için 0232 224 84 75 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arıza ve bakım işlemleri için gerekli kaydı açarak en yakın ekibi adresinize yönlendirmektedir.