Karabağlar Viessmann Servisi

Karabağlar Viessmann servisi kombilerinizin, daha az yakıt harcayarak daha yüksek ısı seviyelerine çıkmasını sağlar. Yapılacak enerji tasarrufu ile çevreye ve ekonominize katkıda bulunur. Bu hem su hem de petekler için geçerlidir. Yapılacak işlemler ile petekler normale göre daha çabuk istenen ısı seviyesine çıkar.

Adresinize gelecek teknik ekibimiz yapacağı bakım işlemlerinde gaz valfinin minimum ve maksimum ayarı yaparak çok daha az enerji ile çok daha yüksek ısı seviyelerine çıkmasını sağlar. Bu maddi açıdan zaman içinde kazancının katlanmasına yardımcı olur. Ayrıca bu bakımlar ile cihazın ömrü normale göre çok daha uzar.

Karabağlar Viessmann kombi servisi Viessmann markası taşıyan kombilerde, kombinin enerji tasarrufu yapması için gereken işlemleri uzman ekipleri ile yapmaktadır. Teknisyenlerimiz senelerdir İzmir’de kombi servisi olarak çalışan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Deneyimleri ve bilgi birikimleri ile bakım işlemlerini kısa sürede tamamlamaktadır.

Karabağlar Viessmann Servisi

Kombilerin normale göre fazla yakıt harcaması ilk başta anlaşılmayabilir. Zaman içinde verim kaybına bağlı olarak daha fazla gaz harcar ancak bunun anlaşılması ancak yapılacak bakımdan sonra edilecek tasarruf ile anlaşılır. Gereğinden fazla enerji harcamasının sebebi bazı parçaların yıpranmasına bağlı olarak işlevini tam olarak yerine getirememesidir.

Kombilerde ısı seviyesini ayarlamaya yardımcı olan parçalar tam olarak arızalanmasa da çalışmaya devam eder. Bu süre için de performansı düşük olsa da anlaşılmayabilir. Tam olarak bozulduğunda ise kombi kendini kapatır. Kombi sorunu yaşayan müşterilerimizin çoğunda bu gibi durumlar görülmektedir.

Karabağlar Viessmann Servis Telefonu

Bunları engellemek ve kombideki arızalı parçaların daha büyük arızalara neden olmadan onarılması için bakımların düzenli olarak yapılması gerekir. Karabağlar Viessmann kombi servisi, bakım ve onarım hizmeti alabileceğiniz İzmir’in önde gelen servislerinden biridir.

Viessmann markasının geniş servis ağının Karabağlar’daki parçası olarak tüm bakım ve onarım işlemlerini deneyimli ekibimiz ile birlikte kısa sürede tamamlayarak kombinizi yeniden performanslı çalışacak şekilde ayarlıyoruz. Karabağlar ve çevre ilçelerden 0232 224 84 75 ‘i arayarak ulaşabileceğiniz servisimiz, acil kombi servisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hazır beklemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir