Karabağlar Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Kombiler belirli dönemlerde parçaların yıpranması, çevresel faktörler ya da kullanıcı hatalarından dolayı arızalanır. Arızalanan kombiler tam olarak istenilen seviyede mekanları ısıtmaz. Sizlerden aldığımız arıza kayıtlarında “kombi ısıtmıyor” “sıcak su gelmiyor” şikayetleri sık rastladığımız durumlardan birkaçıdır. Böyle bir konudan şikayetçiyseniz kombi servisi olarak hizmet veren kurumsal firmalardan destek alabilirsiniz.

Kombi servisi adresinize geldiğinde ilk olarak kombinin çalışma şartlarına bakar. Kombinin uygun yere konumlandırıldığından emin olur. Ardından kombiyi incelemeye başlar. İncelemede ateşleme sistemi, motor, fan gibi kombinin çalışmasını sağlayan parçaları inceler. Sonrasında giriş ve çıkış borularını kontrol eder. Aynı işlemler peteklerde de uygulanır. Kombi bacası da kontrol edilerek temizlenir.

Tüm bu işlemler eksiksiz olarak yapıldığında arıza kaynağı tespit edilir ve çözümü için çalışma başlatılır.

Karabağlar Vaillant Servisi

Bu tür problemleri engellemek için yılda iki kez kombi bakımı yaptırılması gerekmektedir. Bakım işlemlerinde giriş ve çıkış hatları, kombinin iç parçaları, fan, motor, ateşleme ünitesi, su tesisatı, peteklerin durumu, gaz kontrolü, gaz harcama ölçüsünün hesaplanmasını kapsamaktadır.

Bunun dışında kombi parçaları da temizlenerek daha verimli şekilde çalışması ve enerji tasarrufu elde edilir. Bakım yaptırmak hem sağlık hem de ekonomik açıdan uzun vadede kazanç elde etmenizi sağlar.

Karabağlar Vaillant kombi servisi ile Vaillant markası taşıyan cihazlarınızda bu bakımları uzmanların yapmasını sağlayarak daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Karabağlar Vaillant Servis Telefonu

İzmir kombi servisi olarak kombilerinize özenli ve titiz şekilde bakım hizmeti vererek, kış ayları öncesinde sıkıntı yaşamadan kombinizi kullanmanızı sağlamaktayız. Sağladığımız hizmetlerden uygun fiyata faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm bunları markanın garanti güvencesi altında yaptırabilirsiniz.

Kombi bakımında olduğu gibi kombi tamirinde de teknisyenlerimiz sizlere profesyonel şekilde destek olmaktadır. Arızalanan kombileri kısa sürede onararak yeniden çalışır hale getirmektedir.

Firmamızdan kombi servisi hizmeti alarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi taşıma gibi işlemleri kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İzmir’de 0232 224 84 75 ‘i arayarak avantajlı biçimde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için ilk adımı atabilirsiniz.

TIKLA ARA!