Karabağlar Profilo Servisi

Çamaşır makinelerinde görülen sorunlardan biri su almama ya da su boşaltmamadır. Makineninsu almamasının farklı nedenleri olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda öncelikle suyun kesik olmadığından emin olun. Ardından makineye bağlı hortumu kontrol edin. Hortum katlanmışsa katlanmış yeri düzeltin. Katlanan hortumlardan su akışı tam olarak sağlanmayacağı için makinelerde sorun oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için makinein kurulumunu yaparken dikkat edilmesi gerekir. Bağlantı noktalarını çok kısa tutmak, makine oynadığında hortumun kaltlanmasına neden olabilir.

Hortumun katlanması dışında hortumun tıkanması da makinenin su almasını engeller. Makinenin su ile olan bağlantısını kestikten sonra bağlantı yerindeki hortumu söküp tıkalı olup olmadığına bakın. Tıkalı ise hortuma zarar vermeden temizleyin. Bu işlemlerden sonra makine hala su almıyorsa iç parçalarda sorun olabilir. Bunun için beyaz eşya servisi ile görüşerek profesyonel destek almanız gerekir.

Karabağlar Profilo Servisi

Beyaz eşyaların bakımları düzenli olarak yapıldığında, cihazlar ilk gündeki gibi yüksek performans ile çalışmaya devam eder. Buzdolabı bakımı, çamaşır makinesi bakımı, klima bakımı, bulaşık makinesi bakımı, ocak ve fırın bakımı, ankastre ürünler bakımı hizmetimiz ile firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimiz Profilo markalı beyaz eşyalarda pratik çözümler ile gerekli bakım işlemlerini titizlikle uygulayarak sağlıklı şekilde çalışır hale getirmektedir.

Ekiplerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Servise gelirken yanlarında gerekli olabilecek tüm yardımcı araç ve gereçleri getirmektedir. Bu sayede bakim ve tamirrat sırasında araç eksikliğinden kaynaklı zaman kaybetmeniz engellenir. Aynı şekilde işlemler adresinizde tamamlanarak, beyaz eşyaların taşınmasına bağlı olarak geçecek zaman da kaybedilmemiş olur.

Karabağlar Profilo Servis Telefonu

İzmir’de Karabağlar Profilo beyaz eşya servisi olarak bize  0232 224 84 75 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Şehrin her noktasından bizleri arayarak güvenili ve kaliteli şekilde beyaz eşya servisi alabilirsiniz.

Telefon numası dışında web sitemizden de kolay şekilde arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı talebiniz sisteme düştüğünde müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek servis işlemlerinin başlaması için gerekli işlemleri yapacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir