Karabağlar Maktek Servisi

Kombiler de diğer beyaz eşyalar gibi zaman içinde arızalanır. Bu arızalanmalar küçük işlemler ile ortadan kaldırılabileceği gibi büyük ve masraflı da olabilir. Bu maddi açıdan zorlanmasına neden olabilir. Önlemi ise oldukça kolaydır. Karabağlar Maktek Servisini arayarak Kombi bakımı yaptırmak büyük arızaların oluşmasını önemli ölçüde engeller ve cihaz ömrünü uzatır. Aynı zamanda kombinin daha verimli çalışmasını sağlar.

Kombilerde görülen arızalardan bir tanesi ateşleme sorunudur. Ateşleme sorununun nedeni çoğu zaman kombiye bağlansa da farklı sebeplerle de ortaya çıkmış olabilir. Bunun için izmir maktek servisini çağırmadan bazı bağlantıların kontrolünü yapmanız daha doğrudur.

Karabağlar Maktek Servisi

Kombinin ateşlememe sorunu sistemsel değilse nedeni gazın olmaması ya da gazın ulaşmamasıdır. Bunu anlamak ise oldukça basittir. İlk olarak kombi ateşleme yapmadığında ocağı kontrol edin. Ocak çalışıyor ama kombi çalışmıyor ise dış kapıdaki gaz vanasını kontrol edin. Kapalıysa açın. Açıksa ve ocak çalışıp kombi çalışmıyorsa bu kez kombinin yanındaki vananın açık olduğundan emin olun.

Buradaki vana da açık ve kombi ateşleme yapmıyor ancak ocak çalışıyor ise ara bağlantılarda bir sorun olabilir. Ocak ve kombi ikisi birden çalışmıyorsa yine buraya gelen doğal gaz borularında bir problem olabilir. Bunun için bir tesiatçı ile görüşmeniz gerekir.

Ancak sorunun kaynağından emin olamıyorsanız en doğru yöntem her zaman uzmanlardan destek almaktır. Kombi servisi ile görüşerek hem ateşleme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz hem de kombinin diğer bakım işlemlerini yaparak sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Karabağlar Maktek Servis Telefonu

Henüz bir tercih yapmamışsanız 0232 224 84 75 ‘i tuşlayarak bize ulaşın. Ateşleme probleminiz ve diğer kombi onarımı için gerekli olan her şeyi ekibimizin yürüteceği çalışmalar ile çözümleyin. Servis işlemlerinden sonra ekiplerimiz size garanti belgesi verecektir. Bunu kaybetmeyin. Bir sene içinde aynı noktalarda sorun olursa tekrar bizi arayın ve ücretsiz servis talep edin. Garanti kapsamına giren bir arızada parça değişimlerinde sizden ödeme talep edilmez. Bakımda ödemeniz gereken bir fatura çıkarılmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir