Karabağlar Lambert Servisi

Lambert Servisi

Karabağlar Lambert Servisini aracılığıyla Kombi bakımı yaptırmak cihaz ömrünü önemli derecede uzatır. Ayrıca bu süre içinde kombinin performanslı şekilde çalışmasına yardımcı olur. Kış aylarına girilen bu dönemde kombilerin performanslı çalışmasının avantajlı diğer mevsimlere göre çok daha fazladır. İstenilen ısı seviyesi kış aylarında yapılacak bakım ile daha kısa sürede elde edilir.

Bu bakımları Lambert cihazları hakkında yeterli deneyim ve bilgi sahibi olan, uzmanlar tarafından yapıldığında çok daha verimli sonuçlar alınabilir. Bu sadece bakım işlemlerinde değil tamir edilmesi gereken parçalar olduğunda da geçerlidir.

lambert servisi
karabağlar lambert servisi

Yeterli bilgi ve tecrübe olmadığında arızanın ortadan kaldırılması için yapılacak işlemler tam olarak belirlenemeyeceği için yanlış uygulama yapılabilir. Yanlış uygulamalar cihazda daha farklı arızalara neden olabilir. Bunların önlenmesi için kombi servisi ihtiyacınız varsa anlaşma yapmadan önce dikkatli olmanız şarttır.

Karabağlar Lambert Servisi

Yapılacak bu bakımlar kombinin arıza çıkarma riskini en aza indirir. Bazı durumlarda farklı nedenlere bağlanabilecek arıza problemi de ortaya çıkabilir.

Kombi su kaçırıyor” sizlerden sık aldığımız şikayetlerden biridir. Kombinin su kaçırması çeşitli nedenlerle görülebilir. Bunlardan bir tanesi kombi su basıncıdır. Su basıncı gerekenin altında ya da üstünde olduğunda su sızıntıları olabilir. Kombiler için ideal basınç ölçüsü 1.5 – 2 arasıdır.

Diğer bir nedeni de fazla su basılmasıdır. Kombiye fazla miktarda su basıldığında yine aynı problem görülür. Diğer etken de tesisatın deforme olmasına bağlı olarak kırık ve çatlakların oluşmasıdır. Bu gibi durumların önüne düzenli bakım yapılarak geçilebilir. Sorunların çözümü için de bir kombi servisi ile görüşmek, arızaların kolayca ve kısa sürede çözülmesini sağlar. İşlemleri hızlı yaparken, doğruluktan vazgeçmeyen ekiplerimiz noksanlığa izin vermez.

Karabağlar Lambert Servis Telefonu

İzmir Lambert servisi olarak İzmir’de Lambert markası taşıyan kombilerinize profesyonel servis hizmeti sunuyoruz. Yaklaştığımız kış ayları öncesinde sıkıntı yaşamadan kombinizi kullanmanızı yaptıracağınız bakımlarla sağlayabilirsiniz. Kombi bakımında olduğu gibi kombi tamirinde de teknisyenlerimiz sizlere profesyonel şekilde destek olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.