Karabağlar kombi servisi

Karabağlar kombi servisi hizmetimiz ile müşterilerimize garanti güvencesi ile hizmet veriyoruz. Firmama olarak prensiplerimiz gereği yaptığımız her çalışmada öncelikle müşterileri düşünüyoruz. Eksiksiz bir hizmet vererek servis işlemlerini tamamlamayı amaçlıyoruz.

Eksiksiz hizmet anlayışımız içinde servis işlemleri olduğu gibi servis sonrası hizmet de vardır. Servis sonrasında verilecek garantiler, sonrasında yaşanacak arızalar karşısında ekonomik olarak kayba uğramanızı engeller. Bu nedenle kombi servisi ile anlaşmadan önce firmanın hangi konularda garanti sunduğuna dikkat etmeniz sonrasında yaşanacak terslikler karşısında mağdur olmamanızı sağlar.

Karabağlar ve çevresinde hizmet veren firmamız, İzmir’in tüm bölgelerine hizmet verecek servis ağına da sahiptir. Donanımlı servis araçlarımız ile ekiplerimiz şehrin her noktasına kolayca ulaşmaktadır.

Adrese ulaşan ekipler alanında uzmandır. Kombiyi inceledikten sonra arıza kaynağını kısa sürede belirler. Arızanın kısa sürede belirlenmesi ve kaynağının tespit edilmesi tamir çalışmalarının da hızlı şekilde başlamasını sağlar. Bu da size zamandan önemli bir şekilde tasarruf etmenizin önünü açar.

Karabağlar kombi servisi ile hızlı ve kaliteli şekilde kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimiz piyasadaki kombi markalarının tüm modelleri hakkında bilgilidir. Kombi markalarının ürettiği yeni kombi teknolojilerini de kolay şekilde çözümleyebilen ekiplerimiz elektrik, elektronik sistemlerde eğitimlidir.

Karabağlar kombi servisi İzmir’de hizmet veren kurumsal şirketlerden biridir. Bunun gereği olarak her servis işinde müşterilere garanti güvencesi sunaktadır. Bakım çalışmaları sonrası yaşanan sorunlar devam ederse firmamız tekrar ücretsiz şekilde kombideki sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Bunun dışında firmamız parça değişimlerini de garanti kapsamında gerçekleştirmektedir. Kombideki arızalı parça tespit edilerek bilgisi paylaşılır. Onayınız dahilinde parça orijinali ile değiştirilir. Takılan parça ise firmamız tarafından garantilenerek bunun güvencesi verilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir