Karabağlar Ferroli Servisi

Kombi bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması cihazların yüksek performans ile çalışmaya devam etmesinde yardımcı olur. Elektronik cihazların belli aralıklarla bakım yapılması, zaman içinde oluşacak arızaları da engeller. Özellikle ani gelişen arızalar, kombi sisteminin genelinde hasara neden olabilir. Yapılacak bakım işlemleri ile bunun önüne geçilebilir.

Karabağlar Ferroli kombi servisi, Ferroli markalı kombilerde tüm bakım işlemlerini eksiksiz şekilde gerçekleştirmektedir. Markanın büyüyen servis ağı içinde Karabağlar servisi kendini İzmir’de kanıtlamayı başarmıştır. Kalite ve güvenilirliği ile bilinen İzmir Ferroli servisi, buna bağlı olarak kombi sorunu yaşayanların ilk tercihi olmayı da başarmıştır. Bunu da korumaya devam etmektedir.

Karabağlar Ferroli Servisi

Kombi arıza kodu, kombinin hangi nedenle çalışmadığı gösterir. Bu size servis çağırmadan da sorunları çözmek için bir seçenek sunar. Hata kodu çözümü için kullanma kılavuzunu kullanarak basit hataları ortadan rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

Arıza kodları her marka için farklıdır. Arıza türleri aynı olsa da verilen kod değerleri ayrıdır. Bunu öğrenmek için kombiyi aldığınızda verilen kullanma kılavuzunu veya interneti kullanabilirsiniz. Hata kodunun ne anlama geldiğini öğrendikten sonra, basit ayarlamalar ile gidebilecek sorunları çözebilirsiniz. Bunlar işe yaramadığında ise çok fazla cihaz ile uğraşmamak gerekir.

Ancak kombi sisteminde arıza olduğunda bununla ilgili müdahale etmeden direkt kombi servisi çağırmanız gerekir. Bilinçsizce yapılacak müdahaleler ile kombide daha büyük masraflı arızalar görülür. Ayrıca ekonomik zarar dışında sağlığınız açısından da bu işlemleri yapmak risklidir.

Karabağlar Ferroli Servis Telefonu

Karabağlar Ferroli servisi güvenilir ve tecrübeli personelleri ile birlikte, arıza kodlarının çözümünü adresinizde gerçekleştirmektedir. Firmamızla iletişime geçmek için 0232 224 84 75 numaralı hattı arayabilirsiniz. İzmir’de sorunsuz ve zahmetsiz şekilde kombi servisi işlemlerini arıza kaydını oluşturarak halledebilirsiniz.

Firmamız İzmir’de garantili olarak bu hizmetleri sunmaktadır. İşçilik ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl garanti vererek servis sonrasında da güvence almanızı sağlamaktayız. Bu sayede aynı sorunu tekrar görmeniz halinde yeniden bir servis ücreti ödemeden yeniden ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir